Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A legtobb no miert igy all a...

A legtobb no miert igy all a terhesseghez? Nagyon erdekelne, mert sokszor olvasom, hogy ezt nem csinalja azt nem csinalja. Egyik kerdesenel mar szexelni sem szabad 12 hetig, mert vetelest okoz.

Figyelt kérdés

A kerdesem igazabol az lenne, hogy ezek miert alakultak ki, vagy... nem tudom. Lassan mar tenyleg a pozitiv teszt utan a gyurum is leesik az ujjamrol.. nal tartunk.

Csak szerintem fura ez?



2017. okt. 23. 13:22
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon ritka a teljesen problémamentes terhesség, és mindenkinek más az ingerküszöbe.

Hányinger, hányás, aluszékonyság, szédülés, szorulás, hasmenés, mellfájdalom, hátfájás, medence fájdalom, hadd ne soroljam. Az egyetlen jó dolog az egészben a tudat, hogy odabent nő egy kis emberke.

Van, aki már egy sima náthába belehal, most képzeld el, ha olyan terhességhez van szerencséje, hogy a haja is fáj. :)

Az is sokat számít, hogy minden terhesség más, még adott nőnek is.

Sajnos négy terhességre jut egy vetélés, és sok pár küzd egy évnél tovább, mire sikerült: tehát sok olyan nő van, ahol van "előzmény", és szerinted is érthető, ha aggódik.


Egyébként én pont azt látom, hogy most az a trend, hogy mindenki stramm kismama, és a szülésig dolgozik, edz, bútort pakol, lekvárt főz, épp csak vadlovat nem akar betörni. :)

Ez sem mindig szerencsés hozzáállás.

2017. okt. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
62%
Azért egy lekvárfőzésbe ne kelljen már belehalni. :D
2017. okt. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
51%

Szamomra meg az a meglepo h mennyien gondoljak h ha teherbeesnek,az 9 honap mulva babat eredmenyez.

Egyebkent egy kezemen meg tudom szamolni h hany baratnomnek volt problemamentes terhessege. Ha vkinek problemamentes,meg mindig beleulhet a bogar a kis fulebe a kornyezo vetelesek es anyai figyelmetlensegek,fel vallrol vett terhessegek utan bekovetkezo koraszulesek miatt.

2017. okt. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
7%

Kedves kérdező! :)

Inkább maradtál volna csöndben mert most te vagy a rossz! :D :D Egyetértek veled és a 12-es válaszolóval 100 %-ban. Ő pont saját magát írhatta le ide és a többi rosszindulatú okoskodó bunkó besavanyodott némbert :) Ezen az oldalon csak a rosszindulat árad. Pár éve még nem ez ment. Nem is tudom igazán még mit keresek itt. 10-ből 8 válaszoló csak bunkó tud itt lenni sajnos. Mert az ő életük szar és nem tudják hol kiélni magukat :) Irigyek még azokra is akiknek van leheetőségük a párjukkal huncutkodni egy kicsit. Lehet ezek azt sem tudják mi az a terhesség. Lehet még bottal se piszkálják meg őket aztán ide jönnek kioktatni :D Ki tudja ki ül a gép másik oldalán :D

2017. okt. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Komolyan.... Nem ertelek teged se utolso. Miert rossz indulat ha erdeklodom. En is olvastam itt ezen az oldalon a sok vetelest szenvedest es akarast a gyerek utan. Tul is estem rajta. Csak az olyan jellegu feltest nem ertem mi okozza, hogy egy reggeli nyujtozkodas art e. Mert ez mar annyira nonszensz... Ezertkerdeztem velemenyeket, remelve higy leirja aki akarja hogy hogy jutott el ide. De ennyi telik tolunk emberektol. Szidalmazni a masikat. Ismeretlenul. De hat ez manapsag jolmegy.
2017. okt. 23. 20:27
 26/29 A kérdező kommentje:
Hozzatennem aki meg normalisan valaszolt lepontoztatok... Nem is ertem xd
2017. okt. 23. 20:29
 27/29 anonim ***** válasza:
59%
Utsó vagyok. Én értem persze. És engem nem is zavar a kérdésed. Bocsi ha félreérthető voltam. Én is átestem már ezen. És én is sokat aggódom de persze túlzásokba nem esem. És én is ott voltam annál a kérdésnél is amit te is olvastál hogy hogy is mert szexelni a a hölgy mielőtt a doki látta volna. Pont ezért mondtam hogy mi nem nyilváníthatunk ki véleményt se nem kérdezhetünk mert a bunkók többen vannak és összefognak a normálisak ellen..
2017. okt. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Ooo ertem ! :) Hat igen... Vannak nehez esetek :D
2017. okt. 23. 21:24
 29/29 anonim ***** válasza:
Ritka a probléma mentes terhesség sajnos . Én nagyon pozitívan indultam neki . Munka ,házimunka,edzés esszel folytatva szóval minden ment tovább. Aztán egyik nap a postáról hazafelé sétálva a semmiből óriási fájdalmaim lettek. Tyúklepesben tudtam hazamenni miközben ömlöttek a könnyeim a fájdalomtól. A lakásban összerogytam és nem -bírtam lábra állni. Hívtam a férjem,kórház. Egy óriási heamatoma van a petezsák előtt és még mindig nem tudjuk túléli e a baba . Most alig mozoghatok . Feküdnöm kell . Hát így tud egyik napról a másikra minden megváltozni
2017. okt. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!