Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik magzatvédő vitamint...

Melyik magzatvédő vitamint ajánlanátok/tartjátok a legjobbnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdekelne pár kérdés a magzatvédő vitaminokkal kapcsolatban:

Ki melyiket tartja a legjobbnak?

Előfordult-e valakinél, hogy a következő gyereknél váltott vitamint és ha igen miért?

Szedtétek-e a terhesség végéig? Naponta vagy csak hébe- hóba?

A magzatvédő vitamin és a magnézium mellett szedtetek-e más vitaminokat is?


Előre is köszi a válaszokat! :)



2017. okt. 25. 16:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Azóta már vettem is és a jutavit magzatvédő mellett döntöttem ;) Ez is a metafolinos fajta folsavat tartalmazza úgy, mint a femibion csak jóval olcsóbb. Úgy döntöttem már most kb 5-6 hónappal a babatervezés előtt szedni fogom, hogy a tutira menjek ;) Első gyereknél csak kb 2 hónapot szedtem és lehet, hogy nem volt elég...

2017. okt. 31. 19:18
 12/14 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Én is a jutavitet szedem és jó lett a vérképem most 36. hetesen.

2017. nov. 1. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Érdekes ez .én femibiont vettem mert mindenki ajánlotta,hogy milyen jó.

Most mondta a dokim

,h nem jó vagyis nem ajánlja mert hiányoznak belőle alapvető dolgok.

Szóval a gyógyszertárban is ezt ajánlották ,és elvileg nem jó

2017. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát igen. Ha azt a részét nézzük a femibion volt talán az első olyan magzatvédő akkoriban, ami tartalmazott metafolinból nyert folsavat ezért is ajánlgatták szerintem annyira, de ha az összetevőket megnézzük, rengeteg más vitamin van és ásványi anyag ami nincs benne, de a többiben igen. Azóta már van több olyan magzatvédő is, ami tartalmaz metafolinos folsavat és olcsóbb..és több minden van benne. Hát ezért is váltottam inkább.
2017. nov. 7. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!