Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy hónap kihagyás alatt...

Egy hónap kihagyás alatt lehet nagyobb veszteség?

Figyelt kérdés

Üdvözlet!

2 éve edzek jelenleg, nagyon vékony alkattal kezdtem (186 cm/63 kg) melyet sikerült felhoznom egy számomra elfogadható formára, egész pontosan 77 kg-ra. Eddig vizsgaidőszakokban is meg tudtam oldani az edzést, a mostani azonban nehezebb, mint az eddigiek, így sajnos sehogy sem fér bele. Egész pontosan május közepétől június elejéig nem nagyon tudok a terem közelébe se menni, a kajálást pedig nagyjából tudom tartani (nem teljes mértékben, de igyekszem).


Kérdésem, hogy ilyen feltételekkel egy hónap alatt mekkora visszaesés történhet teljesítményben, illetve formában?

A válaszokat előre is köszönöm.

21/F



2016. jún. 2. 01:29
 1/4 zyzz.ae ***** válasza:
Ennyi idő alatt nem lesz hatalmas veszteség. Legalább is külsőre nem. Erőben viszont lehet egy kevés visszaesés, amit hamar visszatudsz majd hozni. Szóval nem kell félni, nem fogod elölről kezdeni az egészet. :D
2016. jún. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
+ attól, hogy a teremig nem jutsz el, ott a saját súlyod amivel ledzhetsz mindent.
2016. jún. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egy hónap alatt nem fogsz nagyon visszaesni. meg pár hét alatt felhozhatod majd :)
2016. jún. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hasonló válaszokban bíztam, köszönöm!


A saját súlyos gyakorlatok közül szoktam itthon néhányat csinálni, már csak feszültséglevezetésnek is.

2016. jún. 3. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!