Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek a környezetében...

Volt valakinek a környezetében olyan, hogy meghalt a babája? 30 hetes vagyok és egy tavalyi eset nagyon lesújtott, folyton erre gondolok.

Figyelt kérdés
Annyira rossz ez így :(
2017. okt. 27. 15:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Off: az énekelgetés jó ötlet :) - nemrég olvastam, hogy az ember nem tud egyszerre félni és énekelni.
2017. okt. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Végül is igen.
2017. okt. 27. 18:57
 13/21 anonim ***** válasza:
Inkább azt kérdezd meg, hogy kinek született egészséges babája. Sokkal többen vagyunk és ez adjon erőt. Nekem 2 csodaszép lányom van.
2017. okt. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Utolsóval értek egyet!

Légy hálás, hogy mozog a baba! Ülj le a fotelbe egy teával és simogasd, énekelj neki :)

2017. okt. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Mindig mozog hála égnek :) most is :)
2017. okt. 27. 19:35
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Az otthonszüléses-elakadásos történethez...


A lányom is elakadt, de szerencsére kórházba voltunk. A doki lekapta a falon levő telefont, fél percen belül tele volt a szoba szakemberrel. Kibányászták, utána a méhlepény nem vált le. Utólag merte elmesélni az orvos, hogy mivel nem volt azonnal szabad a műtő, kénytelen volt érzéstelenítés nélkül, kézzel letépkedni - ugyanis komoly esély volt vérmérgezésre, elvérzésre, a méhem elvesztésére jobb esetben.


Ha mindez otthon történik, egyikünk sem él már. Pedig ott csak 5 percet kellett várni a 10 méterre levő műtőre.

2017. okt. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Azta, ez nagyon kemény.
2017. okt. 27. 21:27
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
A férjem elsö unokatesója a betöltött 40. hétben veszítette el a kisbabáját. Aznapra volt kiírva, a vizsgálaton még minden rendben volt. Majd otthon pár óra elteltével mozdult egy hatalmasat a baba, szinte összerándult az egész hasa, aztán már csak a gyanús mozdulatlanság. Volt egy rossz érzése, hogy történt vmi a babával. Azonnal rohantak a kórhézba, a baba addigra már nem élt. Állítólag egy pici csomó keletkezett a köldökzsinóron.
2017. okt. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Nem semmi. Én nagyon feszültnek érzem magam ez miatt. A párommal nem lehet erről beszélni, mert feláll és itt hagy. Pedig jól esne , ha meghallgatna, mert első gyerek. Nem tudom milyen jeleket kell figyelnem, tele vagyok aggodalommal. Senkivel sem tudok erről beszélni, tabunak számít ez a téma.

Én tudom, senki sem erre készül ilyen tragédiára de szerintem bárki aki gyerekvállalásban van, vagy előtte áll és történt ilyen a környezetében akarva akaratlan erre gondol.

2017. okt. 27. 23:18
 20/21 anonim ***** válasza:
Itt nem lehet jeleket várni, figyelni se tudod. velem is megtörtént a 3. terhességemnél, a 36. héten. Itt is a köldökzsinór volt a ludas, másnap mentem volna uh-ra. Éreztem, hogy nem mozog kb. fél órája, mikor bementünk már nem élt. Csupa szerencsén múlik... Előtte ikreket szültem, egyik simán született, másik keresztbe fordult, rohantak császározni. Majdnem mindketten ott maradtunk, de mégse... Sokkal több esély volt itt, hogy baj történik, mint mikor meghalt a baba.
2017. okt. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!