Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehet vagy sem?

Terhes lehet vagy sem?

Figyelt kérdés

Okt.25-e fele kellett vna megjonnie de nem jott meg...

Baratommal lefekudtem es az nap tobbszor belem elvezett...viszont masnap mrgint lefekudtunk es ő mondta hogy megjott mert olyan lett...viszont en semilyen se lettem..

Csak akkor vérzek amikor ő bennem van


2017. okt. 30. 11:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Szimonetta 16 brávó.
2017. okt. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
😐 hasznos tanács esetleg?☺
2017. okt. 30. 11:51
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Aktus után 14 nappal csinálj terhességi tesztet.

Eredménytől függetlenül menj el nőgyógyászhoz. Valószínűleg elkaptál valamit.

Ne dugj olyan gyökérrel, akit nem érdekel, ha felcsinál.

2017. okt. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Oké, először is, próbálj meg kérlek hasznos válaszokat adni, hogy hasznos választ adhassak. Azóta sem jött meg? Mikor élvezett beléd a barátod? Október 25-én, amikor meg kellett volna jönnie? Előtte még soha? Másnap mikor lefeküdtetek ő mennyire lett véres? Te is láttad, hogy az, vagy csak ő mondta? Gondolom eddig tapasztaltad, hogyha megjön az elég látványos, nem csak ő olyan lesz kicsit. Mi az, hogy csak akkor vérzel? Többször is véreztél már mikor betette, azóta vagy ezelőtt bármikor, vagy csak most az egyszer?
2017. okt. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Barátomat érdekli h mi van :) nincs semmi betegsege :D :)

Nem olyan fajta :)

Kb mennyi esely van ra h az vagyok ? :)

2017. okt. 30. 12:42
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Ugye troll vagy?
2017. okt. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbálnék segíteni, de feltettem 150 kérdést erre visszaírtál mosolygós fejeket, akkor mit vársz??? Nem is értem..
2017. okt. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem mindig vagyok internet kozelben :) egy pillanat és válaszolok minden kérdésre!
2017. okt. 30. 13:10
 9/15 A kérdező kommentje:

Ugy volt ez az egesz h okt.25 e fele kellett vna megjonnie mindig ugy van h elotte par nappal jon vagy kesik par napot ezzel eddig semmi baj nem volt..

Okt 28 an nevnap alkalmabol baratommal voltam es lefekudtunk.belem ment es mivel most eppen kesett igy 30an vagyis ma jottmeg es most rendesen van..reggel még semmim nem volt olyan csak az ő (izéja)

De most rendesen meg van..

A kérdés az h ha belem ment es utana par nappal jon meg akkor terhes lehetek?

2017. okt. 30. 13:19
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Istenem..
2017. okt. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!