Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért fáj a hasam?

Miért fáj a hasam?

Figyelt kérdés

Megtudtam hogy 4-5hetes terhes vagyok mikor mèg nem tudtam kb 2 hèttel előtte kezdett fájni a hassm egyik este annyira fàjt azt hittem meghalok nagy nehezen elmult de nèha nèha este előjön ès fàj de annyira hogy alig birom ki gyogyszert hiàba veszek be nem segit normàlis ez? A babátol fàj?

Igy fog fàjni 9 hònapig mert èn ezt nem fogom birni belehalok a fàjdalomba ugy fàj nèha


2017. nov. 4. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
a doki megtudja mondani,hogy miért....mert alapjába nem kellene
2017. nov. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Nem, nem normális, hogy ennyire

fáj. Húzódás, feszülés, menstruációs-jellegű görcs belefér.


Gyógyszert mit veszel be? Panadolon kívül mást nem nagyon lehet.

2017. nov. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Hol fáj pontosan? Lehet méhen kívüli is. Mikor mész orvoshoz?
2017. nov. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta mèhen belüli
2017. nov. 4. 17:19
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Nekem mindkét terhességemnél 8. hétig küzdöttem iszonyatos hasfájással főleg este. Mintha leállt volna az emésztésem és minden gaz, salakanyag bent gyűlt volna fel. Salvus víz segített valamennyit. Doki szerint hormonok borították fel a rendszert.
2017. nov. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Ha voltál dokinál akkor ő mit mondott erre? Mert azért ilyen fájdalom nem normális.
2017. nov. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A fàjàsra semmit mert annyira sokkot kaptam hogy terhes vagyok hogy mire èszbekaptam kint voltam màr a rendelőből
2017. nov. 4. 17:53
 8/12 A kérdező kommentje:
De gondolom ha valami baj lett volna csak làtta volna hisz hüvelyi uht csinàlt
2017. nov. 4. 17:54
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

De hol faj? Mehed? Gyomrod? Beleid? Puffadás? Görcsölsz?

Nekem epes fájdalmaim voltak, refluxos tünetekkel, puffadással, székrekedéssel. Sokszor sírtam, annyira fájt. Erre mondta a doki, hogy a hormonok okozzak és pár hét alatt elmúlik. A terhességet nem befolyásolta. Így lett szerencsére. Masodik terhességnél mar meg se lepődtem rajta.

2017. nov. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hàt a hasam ugy teljes egèszèben fàj
2017. nov. 4. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!