Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért fáj a hasam?

Miért fáj a hasam?

Figyelt kérdés

Megtudtam hogy 4-5hetes terhes vagyok mikor mèg nem tudtam kb 2 hèttel előtte kezdett fájni a hassm egyik este annyira fàjt azt hittem meghalok nagy nehezen elmult de nèha nèha este előjön ès fàj de annyira hogy alig birom ki gyogyszert hiàba veszek be nem segit normàlis ez? A babátol fàj?

Igy fog fàjni 9 hònapig mert èn ezt nem fogom birni belehalok a fàjdalomba ugy fàj nèha


2017. nov. 4. 16:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Pàr nappal mielőtt kiderült hogy terhes vagyok hasmenèsem is elkezdett lenni azòta is van
2017. nov. 4. 18:48
 12/12 anonim ***** válasza:
23%
Lehet azt érzed hogy elkedett nöni a mèhed,a szalagok nyulàsa elég durva fàjdalmakat tud okozni.Föleg annàl aki érzèkenyebb ott,teehességem eleje ota fàj az egész hasam.kb 6 hetes lehettem hogy elkezdődőtt most vagyunk 30 hetesk és most durvult csak be igazán.
2017. nov. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!