Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babával hamarabb nő a...

Második babával hamarabb nő a pocak? 6 hetes kismama vagyok, de már látom, hogy nem lapos a hasam.

Figyelt kérdés
2017. okt. 30. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat hetesen inkább még csak puffadt vagy. De egyébként könnyen lehet hogy hamarabb fog látszódni
2017. okt. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi az offèrt, de van fordítottja is? Amikor az elsőnél nagy, a másodiknál meg kisebb? Esetleg befosályolja, hogy a 2.terhessègkor az anya jópár kilóval könnyebb?
2017. okt. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom, biztosan befolyásolja.

Mondjuk én is pont ezért kérdeztem, mert én is vékonyabb vagyok,mint első terhességnél, ezért annyira feltűnő,hogy már most van hasam.

Bárhogyan is alakul, büszke vagyok a pocakomra. :)

2017. okt. 30. 15:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért befolyásolja, mert az első terhesség során már "megnyúltak" belül a dolgok, így a 2.terhességnél ezért szokott (persze nem mindenkinél) hamarabb látszani. Ilyenkor még nyilván a puffadást látod, de a korábbi okok miatt ettől is lehet már nagyobb a pocakod.
2017. nov. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!