Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetes kismamák! Vannak...

4-5 hetes kismamák! Vannak tüneteitek?

Figyelt kérdés
Mikor mentek először nőgyógyászhoz?
2017. nov. 4. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Bár már 6 hetes múltam, valaszolok..

6+ 2 naposan mentem...nem szerettem volna aggódni a szívhang miatt...a doki így is visszahívott 2 héttel későbbre is, a kritikus időszak miatt... (5,3mm és szívcső pulzált )


Tünetek: átlagos pms mellfájdalom...kicsit fáradtabb voltam/vagyok..eddig minden tünetet rá tudnék fog i időjárásra..Ór aátállításra


Nincs hányingerem, bár egyszer hánytam..(egy bögre tea kijött) de nem emelygek..a vicc, hogy aznap az egyik férfi kollégám is hányt reggel...úgyhogy ezt lehet nem is a hormonjaim okozták...

Amúgy semmi. Azóta sem... Csak nem jött meg

2017. nov. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 4 hetes múltam. Néha émelygek, de nem hánytam még. Fáradt vagyok, de eddig semmi különös. A mellem kb. egy kosárméretet nőtt és a mellbimbóm átmérője is nagyobbnak tűnik.
2017. nov. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2.vagyok. Még nem szeretnék orvoshoz menni, megvárom a 7.-8. hetet minimum
2017. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én 5 hetes leszek kedden. Ma már hánytam :D

Fáj a mellem, a hasam is enyhén görcsöl. Olyan menstruációszerűen. De első gyerkőcömnél is volt. Nektek hányadik baba?

2017. nov. 4. 20:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem semmi tünetem nem volt az elején (azóta se) és 8 hetesen mentem dokihoz. :)

36hkm:)

2017. nov. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1. Vagyok


1. Baba


Én aggódtam, hogy méhen kívüli , azért nem mertem a 8. Hétig húzni...nehogy baj legyen. (volt a családban több)

Mint írtam, vissza kell mennem..8+2 napos leszek akkor...


Ha sok tünetem lenne, sem mernem sokáig húni a munkahyelyem miatt...nem nagyon tudok hazudni, és nem kellenek a találgatások. ;)

Ha nem 1. Baba lenne tuti nem lennek ennyire körülményes :) :)

Bár a férjem addig nem igazán hitte el, amíg képet nem látott..addig a még bármi lehet, az volt benne, hiába magyaráztam, hogy innen már nem csak megjön simán, ha "valami nem stimmel"

Férfiak.....

2017. nov. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Kedves kérdező akkor majdnem egyidősek vagyunk én szerdán leszek 5 hetes:)


Tünetek: mensiszerű görcs/húzódások talán fáradtabb vagyok, érzékeny mellek puffadás meg derékfájás.Ahogy az egyik válaszoló írta kb én is rá tudnám fogni az időjárásra:)


dokihoz én is majd csak 3 hétre kaptam időpontot 6+6 leszek akkor

2017. nov. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5+6 napos vagyok a naptár szerint. Jövőhéten pénteken megyek orvoshoz, az baratnőm, aki védőnő azt mondta már mehetek 6 hetesen nyugodtan. Nekem a cicim feszül, bimbó érzekeny és néha görcsöl picit a hasam, de szedek rá magne b6-ot attól talán jobb lesz. :-)
2017. nov. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nekem is az első baba.:)
2017. nov. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!