Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányós kismamák, Ti isztok...

Hányós kismamák, Ti isztok normálisan? Mármint persze vizet!

Figyelt kérdés
Egy hete vagyok rosszul, még inni sem nagyon tudok.
2017. nov. 6. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg kortyonként, egyszerre ne sokat.
2017. nov. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Barmit megiszok, csak vizet ne kelljen. Mar attol behanynek!

Szivesebben csuszik most a tea, gyumolcsle, szorp. Sajna nem biztos h hu de egeszseges, de ez valamelyest bent marad.;)

2017. nov. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Reggel mindig félek mert mindig kijon.... de aztan halisten szomjas leszek , es kesobb mar tudok inni. Bar inkabb szorpot szoktam hidegen jol esik.
2017. nov. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem csúszott a víz, sőt a rostos üdítők sem. Pedig előtte csak ezeket ittam, főként enyhén szénsavas vizet.

Az első 12 hétben szinte csak kólán és egyéb szénsavas üdítőkön éltem. Még az ennivaló sem nagyon kellett.

Most 14 hetes kismama vagyok, kb. 1 hete már nem annyira kívánom a kólát stb.., kezdek visszaállni a vízre. Egyre többször esik jól.


Ne aggódj, ha nem csúszik a víz, majd visszaáll. De a folyadék kell!

2017. nov. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igyekszem vizet is inni, de a kóla esik nekem is a legjobban. Meg a hideg rostos üdítő!
2017. nov. 9. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!