Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mennyi málnalevél teát...

Ti mennyi málnalevél teát isztok meg egy nap? Elég egy csészével? Vagy liter számra kell inni? Csak mert ilyet is olvastam.

Figyelt kérdés
Illetve, aki szedett cimicifugát, abból melyiket kell megvenni? Olvastam, hogy vannak, akik másfajta homeopátiás szereket is szedtek mellé, nekem konkrétan ezt ajánlotta egy barátnőm, ő csak ezt szedte, de láttam, hogy többféle van belőle (más a számuk), és kicsit elvesztem most... (37 hkm)

2017. nov. 7. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Én napi 1 bögrével ittam meg, semmi mást nem szedtem mellé. Arra figyeltem, hogy egyszerre igyam meg, ne fél órán keresztül.
2017. nov. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy csészével.

Amelyik ismerősöm liter számra itta,majdnem mind császáros lett.

Nem tudom van e összefüggés,de ezt sem szabad túlzásba vinni.

2017. nov. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyébként a csomagolásra is 1 csésze van írva, csak olvasgattam itt, hogy van aki 1 litert is megivott egy napra szétosztva... És nektek segített? :)
2017. nov. 7. 12:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Én kettőt ittam, reggel és este. Nem hat az semmit de legalább finom.

Második babámmal semennyit nem ittam.

2017. nov. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Óvatosan, nőgyógyászom mondta, mikor szültem, hogy ha túlzásba visszük nem fog menni a természetes szülés.
2017. nov. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem segített nekem se a tea se a homeopátiás bogyó.
2017. nov. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazán ezek nincsenek hatással a szülés formájára, maximum véletlen egybeesés.
2017. nov. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!