Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a veszprémi...

Mi a véleményetek a veszprémi 4d-s uh-ról? Jó felvételek készültek? Érdemes elmenni? Milyen az orvos aki végzi? És mikor érdemes menni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Igaz én nem ott voltam, de nagyon megéri. Ha megteheted ne hagyd ki ezt az élményt. Mi 25 hetes terhesen voltunk. A baba ilyenkor ugye már babás, csak még nincs rajta zsírréteg.Hihetetlen élményben lesz részed.
2010. máj. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekünk nem volt nagy élmény,úgy feküdt a baba, hogy gyakorlatilag semmit nem láttunk belőle. Így is ki kellett fizetni a 12 ezret,ami nekünk elég sok, el tudtuk volna költeni fontosabb dolgokra is. Így szerintem nagyon nem érte meg. Második babával már nem mentünk, nem is hiányzott.

Ha nektek anyagilag belefér, menjetek, de ne várjatok túl sokat, akkor nem lesz csalódás, ha esetleg nem látszik sok minden.

Ja, mi 3 éve a Csongrádinál voltunk, akkor volt 12e, akkor Vp-ben még csak ott volt. Most már úgy tudom más is csinál. Amit tudok, az a Vincze Gábor és a Gáspár Levente, az Unident épületében. Nem tudom mennyiért.

2010. máj. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Én is úgy tudom, 25 és 30. hét között érdemes menni, mikor már kicsit husisabbak.

A Csongrády normális doki, a Gáspár két szót se szól hozzád. Vincze meg nagyon rendes én csakis hozzá mennék!

2010. máj. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Még egyenlőre gondoltkodom rajta.
2010. máj. 31. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!