Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerettetek a terhesseget?

Szerettetek a terhesseget?

Figyelt kérdés
2017. nov. 8. 00:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszadónak. Én személy szerint szeretem a terhességem, mert hízás szempontjából sokkal rosszabbra számítottam. Én írtam a védőnőt. Tudom, hogy neki ez kötelessége. Viszont nekem pokolivá tette a várandósságom másik felét kb már a 12. héttől. Nekem is van olyan irányú végzettségem illetve végzettségeim, mint neki sőt, azt gondolom egy anya sem lenne tök tanácstalan a gyerekéhez. Viszont, amikor kijött hozzánk látogatni, nem gyengén kiverte a biztosítékot. Ez itt legyen, az nem lesz ott jó mert neki úgy nem tetszik. Most kérdezem, ő lakik itt? Nem. Akkor mi a kérdés. A másik, hogy a látogatást egy hülye vigyorral zárta le, amikor megmondtuk neki a párommal, hogy a gyereket hol szeretnénk altatni. Értem én, hogy van az a bizonyos leszarom tabletta, viszont ésszerű tanácsot nem hallottam tőle. Sőt, azt hallom , hogy másnak a védőnője segít a beutalókban, az enyém ebben sem. A hepatitis vizsgálatot nem mondta mikor kell, a háziorvosnál derült ki. Ott a háziorvos az asszisztensével együtt majdhogynem a 10 körmömről kaptak le. Én igyekeztem a védőnőt megkedvelni és már- már fátylat is borítottam a látogatásra is, amikor mindenbe belekötött, de mindig van valami.

Ha testsúlyról kérdeztem, azt mondta ne foglalkozzak vele, a terhesség hízással jár, holott jeleztem neki , mi van a kérdésem mögött. Igazából semmi értelmeset nem csinál.Orvostól ha kérdezek, sokkal kedvesebb és készségesebb. Biztos vagyok benne, vannak jó védőnők és olyanok, akik nyitottak a kismamák kérdéseire és aggodalmaira. Azt nem értem, ha valaki ilyen pályára jön dolgozni, ahol emberekkel kell foglalkoznia akkor minek van ilyen helyen?

8 hetem van hátra a terhességből és igen szeretem , de várom a végét. Azzal is tisztában vagyok, hogy a terhességgel nem ér véget a védőnővel a dolog, ez van sajnos.

2017. nov. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
3 hét múlva szülök, de már most várom a többi terhességemet. Imádom minden percét, életem legszebb 37 hete volt ez. :)
2017. nov. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Második babát várom.

Hát, megállás nélkül hányok, rosszul vagyok.

Az elsőterhességnél is ez volt, de valahogy halványultak az emlékek.

Élvezem, hogy bennem fejlődik egy kis bébi, de jelenleg terhesnek érzem magam, nem várandósnak.

Ennek ellenére én nem tudok olyan "csúnyán" írni erről, mint mások itt előttem.

Lehet,hogy küszködés lesz ez a hét hónap ami még hátra van, de megéri, legalábbis nekem biztosan.

2017. nov. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!