Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5. héten fejfájás ugye nem...

5. héten fejfájás ugye nem méhen kívüli jele?

Figyelt kérdés

Volt akinek azt jelentette?

Mit szedhetek?


2017. nov. 8. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted mi az összefüggés??

A terhesség miatt fájhat a fejed gyakrabban. Ne gondolkozz hülyeségeken mert pokoli 8 hónapod lesz.

2017. nov. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
😩
2017. nov. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Remélem ezt te se gondoltad komolyan!!??!!

😒😒😒😒😒 Amúgy lehetőleg semmit se szedj be. Szerintem egy kis fejfájást simán el lehet bírni. Igyál vizet és pihenj le.

37+4 hkm

2017. nov. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 6-14. hét között iszonyúan fájt a fejem, mindennap, alig enyhült néha-néha, pedig nem vagyok fejfájós, se a terhesség előtt, se a 14. hét után nem fájt. Én is meg voltam ijedve (bár én vmi agyi elváltozást vizionáltam), de a nőgyógyászom megnyugtatott, hogy a hormonok okozzák. Szóval nincs köze a méhenkívülihez, hormonok ugyanis egészséges és nem egészséges terhességben is termelődnek.
2017. nov. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. nov. 8. 19:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 4 napja faj a fejem. Azt mondta a doki, h.nyugodtan vegyek be gyogyszert. Amelyik valaszolo azt irta, h.ki lehet birni gyogyszer nelkul, meg biztos nem fajt elegge es sokat a feje.
2017. nov. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os. Mint láttad én is kismama vagyok, szóval gondolod nekem még nem fájt a fejem? Vicces vagy. 😄 ( sőt akkor fájt a legjobban amikor már 2 hete kihánytam mindent, még a korty vizet is ) 😳😀

38+1 hkm

2017. nov. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves 7-es, 6-os vagyok. Akkor en kerek elnezest. En fejfajos vagyok, elso terhessegem alatt sosem fajt. Most 4 napig non-stop es azt hittem megorulok ugy luktetett. A patikus azt mondta, h.ne vegyek be semmit...a doki meg azt mondta, hogy nyugodtan, nem kell szenvedni.
2017. nov. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!