Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruáció késése + fejfájás?...

Menstruáció késése + fejfájás? Lehetséges?

Figyelt kérdés
A menstruációs ciklusom sajnos nem túl pontos, általában késik pár napot. Most is ez van, már három napja késik, viszont ami szokatlan nekem az a fejfájás, ugyanis napok óta fáj a fejem. Szombaton nagyon fájt, azóta kissé gyengébben de érzem. Nem folyamatos csak minden nap megfájdul pár órára. Úgy olvastam, hogy lehet ez is tünet de azt nem tudom, hogy vajon ennyire korai tünet vagy esetleg későbbi?! Fogok csinálni tesztet de most nincs rá lehetőségem, csak 1-2 nap múlva. Addig pedig érdekelne, hogy valaki tapasztalt-e már ilyet :)
2017. nov. 1. 13:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg annyi, hogy enyhén szédültem is két napon.
2017. nov. 1. 14:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a fejfájás a 6. héten kezdődött, az émelygéssel együtt. Előttecsak mellérzékenység és fáradtság volt.
2017. nov. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kpatam privát üzenetet, ha esetleg valaki ide téved, nem voltam terhes :)
2020. ápr. 11. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!