Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magnézium tényleg segít az...

A magnézium tényleg segít az esetleges koraszülés ellen?

Figyelt kérdés
Minimálisan értem persze.
2017. nov. 8. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Magnézium ellazítja az izmokat, oldja az izmok görcsét.


Ugye a szülés nem más mint görcsök tömkelege. Az enyha görcsökön segít a magnézium, a igazi szülési görcsökön nem.

Pl ha 30-ik héten beindul a szülés rendesen, egy autónyi magnézium sem segít.

2017. nov. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha be akar indulni a szülés be fog. A magnézium nem gáztlja meg.
2017. nov. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*gátolja
2017. nov. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor miert ajanlott a 37.hétig szedni? Az orvosom azt mondta szedjem h véletlenül se jöjjön hamarabb aztán hagyjam abba ,h a szülést se nehezíthesse.
2017. nov. 8. 15:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért kell, hogy ne nyíljon ki idő előtt a méhszáj és ne legyenek görcsök, sok keményedés, mert így tényleg meg tud indulni akár sokkal hamarabb is a szülés.


38 hetes vagyok. Mióta nem szedem, jönnek is a görcsök és a sok keményedés.

2017. nov. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ó értem. Köszönöm.:)

Akkor kitartást és könnyű szülést , nekem hátra van még a kiírtig jó pár hét.

Konkrétan 18 hét

2017. nov. 8. 15:59
 7/8 anonim ***** válasza:
30 hetes terhes vagyok,hètfő bekerültem a korhàzba erös alhasi gőrcsőkkel az Nst is kimutatta a fàjàsokat.Kaptam 3 tasak Magnèzium infuzit és ugy megàlitottàk a tovàbbi gőrcsöket.Azert szerintem sokat segitett,de az is lehet hogy időben èrtünk be a korhàzba.
2017. nov. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én végig szedtem, mert azt mondta, hogy nem gátolja a szülést. Időre szültem, 3 óra alatt megvolt a Baba.
2017. nov. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!