Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magneziumot szedtem a terhessé...

Magneziumot szedtem a terhesség közepétől orvosi javaslatra. (3*2 szem magnézium-citrátot naponta) Aki szintén szedte es abbahagyta, hány hetesen szült meg? Mikor kellett abbahagynotok? Csökkenteni kellett vagy "csak" úgy abbahagyni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 8. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondta h hagyjam abba mert program császárra lettem kiírva. De azt mondta h amugy ő 38hetes + 1-2 naposan szól h hagyják el a magneziumot mert nehezíti a szulest.
2017. szept. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt szedtem ugyanebben a dózisban. 36 hetesen hagytam el, 40+1 hétre szültem. Én az utolsó 2 hétben bőven tapasztaltam magnéziumhiányos tüneteket, egyre rosszabbak lettek idővel (ingerlékenység és lábgörcs) de emiatt nem szültem meg hamarabb. Nem csökkentettem, egyik nap szedtem, másik nap nem, ez nem hormonkészítmény. Valamennyit meg táplálkozással is viszel be úgyis.
2017. szept. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi. 38h5n vagyok. Nekem nem hagytak abbahagyni 37ig. Akkor kellett elkezdeni csökkenteni. Most reggel-este 1-1nel tartok. Nem bánnám ha mar kijonne. 1210 cx, (35.heten is ennyi volt) de semmi fájásom. Remélem nem lesz csaszar. Lehet hnap abbahagyom a francba.
2017. szept. 8. 12:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Ugyanez kellett szednem ugyanígy:) 36 hetesen hagytam el a szedéset.

40+3 napnál inditottak.:)

2017. szept. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Bíztam benne, hogy majd ez segit. :) ezek szerint semmi összefüggés, simán nem fog emiatt megszületni. Ne ertsetek felre, en igazan nem surgetem, mozog is, jol is vagyok, de kezd "nehez" lenni főleg, hogy hónapok ota a koraszulessel fenyegetnek.


Tisztában vagyok, hogy ez nem hormon, de azért koszi. :) de utros vtam es azt pl.siman csak abba kellett hagynom, míg ezt meg csokkentenem kell. Nyilván az orvos utasitasait követem, mivel o ert ehhez, mindössze masok tapasztalatai érdekelnek.

Ezidaig nem vettem eszre semmi valtozast, semmit.. Se labgorcs, se idegeskedés. Talan annyi, h szorulásom van. (míg eddig ennyi magneziumtol kicsit sem volt..)

2017. szept. 8. 14:42
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Nekem azt mondta az orvosom, hogy nem kell abbahagyni, mert a magnézium miatt nem fog később jönni, ha ki akar bújni ez nem lesz akadály. A szülés napján is beszedtem a 3*2-t:). Én csak azért szedtem, mert "kötelező" volt, sose görcsöltem, sose keményedtem.
2017. szept. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!