Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan anyuka/kismama...

Van itt olyan anyuka/kismama aki sokat idegeskedett/idegeskedik terhessége alatt?

Figyelt kérdés

Próbálok nyugodt maradni,de sajnos olyan dolgokat produkál az élet,akárhogy próbálok nyugodt maradni,nem megy... félek emiatt hamarabb fog jönni a baba

Mit tanácsoltok?

27 hetes kismama


2017. nov. 9. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat idegeskedtem, okkal, előbb jött a lányom, de szerintem nem emiatt, 36. héten szültem, de aznap lett volna a program császár, úgy hogy minden jól alakult.
2017. nov. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Idegeskedtem, stresszeltem, gyászoltam, nem ettem stb (nem a terhesség miatt), mégis túlhordtam és egészségesen született mindkettő. Nincs összefüggés
2017. nov. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én is rengeteget idegeskedek a tergesség eleje óta. Aggódom ez miatt is h ez biztos árt a babának. Én is épp 27 hetes vagyok.
2017. nov. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor sorolom a 9 hónapomat a 2-dik terhességgel:

-12 hetes korban gyász, nagyon szívszaggató volt, temetés

-23 hetes korban autóbaleset, majdnem megszületik, visszatartják, de kinyílt a méhszáj 3 ujjnyira, saját felelősségre hazajöttem, hisz 1,5 évesem beteg volt

-pár hét múlve súlyosbodott a kicsi betegsége 2 hónapra egyik kórház, másik kórház. volt, hogy naponta 130 km autóztam, mert nem mertem a gyerekosztályon fürödni, a kinyílt méhszáj miatt, meg wc-ni se igazán. 32 hetesen a gyerekosztályról mentem vizsgálatra, tűnik el a méhszáj. De a gyerekem meg infúzión feküdt. Azt mondta senkit nem engedne így el, velem kivételt tesz, hisz megérti a helyzetet.

Kő kemény stressz és idegesség, fájások 15 percesek, rendszeresen. 36 hetes voltam, mikor hazajöttünk a már akkor majdnem 2 évesemmel.

39 hetesen született meg a baba! Azt mondták a diplomájukat rámerték volna tenni, hogy korababa lesz.

2017. nov. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

11 hetesen kiraktak az albérletünkből, volt 4 hetünk házat venni és beköltözni. A házon, amit találtunk és lakható állapotban van (katasztrófa, h miket árulnak manapság a környékünkön...), volt 3M teher, amit előlegként ki kellett fizetnünk, mert addig nem lehetett elindítani a folyamatot.


Az előző tulajok a kelleténél színesebb bőrűek, volt balhé rendesen, mert annyi szövegértés nem szorult az egyikbe, hogy felfogja: mi kifizettük a pénzt, csak azért nem kapta meg, mert a MÁK-nak meg az OTP-nek ment. A bankon csúsztunk egy hetet, dátumot kellett módosítani, a pasi majdnem kirakott minket (35 hetesen), rendőrt kellett hívni rá... Még mindig a nyamvadt bankra várunk, h oké-e a hitel, 37 hetes vagyok, bármikor szülhetek.


Igyekszem minél nyugodtabb lenni, de nem mindig sikerül. Minden esetre a kislány szépen növekszik a hasamban, nem keményedek sokat, tök jól bírom a terhességet még mindig, a férjemmel álomszerű minden. :) Szóval nem panaszkodom, de ja, lehetett volna nyugodtabb ez az időszak...

2017. nov. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A babával kapcsolatosan minden ultrahangon kiderült valami újabb probléma. Rettegtem, mi lesz velünk.

Terhességi cukorbeteg lettem.

Magas vérnyomásom lett.

36 hetesen egy sima uh vizsgálat után az orvos közölte, hogy ki kell venni a babát, de csak másnap, mert akkorra tudja összeszedni az operáló teamet.

Az utolsó éjszaka végig figyeltem, mozog-e, él-e még.


Most 9 hónapos, boldog, egészséges baba.

2017. nov. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!