Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tejszivárgás a mellből lehet...

Tejszivárgás a mellből lehet terhességi tünet ilyen korán?

Figyelt kérdés

Október 18-án volt az utolsó menstruációm,tehát egy hét múlva kellene megjönnie. Tegnap vettem észre,hogy a bal mellemből nyomásra cseppnyi fehér színű váladék távozott.A jobb mellemből nem jött semmi.

Tudni kell,hogy van egy 5 éves kislányom,akit majd'3 évig szoptattam,tehát két éve nem szoptatok. Eddig nem vettem észre,hogy lenne tejem még,soha nem nyomogattam,csak tegnap,nem is tudom miért. Terhességi tünetnek szerintem ez nagyon korai, a kislányomnál jóval,legalább 2 héttel a menstruáció kimaradása után tapasztaltam ilyet. Szerintetek lehet ez terhességi tünet,vagy csak a korábbi szoptatás és a nyomkodás miatt volt ez? Tesztelni még nagyon korai lenne.Előre is köszönöm.


2017. nov. 9. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség miatt kizárt, nagyon korai. A két évvel ezelőtti szoptatás se hiszem, hogy még játszik. Inkább magas prolaktinra kellene gondolni.
2017. nov. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt

Ez prolaktin gond lesz ami átmeneti meddoseget okoz, amíg nem kezelik

2017. nov. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,kicsit megijedtem.En is arra gondoltam,hogy amíg a menstruáció ki sem marad,hogy indulhatna meg az előtej?a terhessegem alatt volt,de csak úgy a 6.,7.hét körül,de lehet,hogy még később.
2017. nov. 9. 11:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Ertem. Sztem beszelj egy orvossal :)
2017. nov. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!