Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt akinek 33-34. hétre...

Volt akinek 33-34. hétre született a babája császárral?

Figyelt kérdés

Szeretném a segítségeteket kérni abban, hogy akinek 34-35. hétre született a babája miket tapasztaltatok? Baba rendben volt-e elsősorban?

3 ultrahangon voltunk már, ebből két orvos szidott engem, mind a bokrot, mert 2 héttel kisebb a baba a méretei alapján. Hétfőn fogunk menni újra. Elvileg a méhlepény rendben van, azt mondják nem öregszik. Az utóbbi azt írta a papírra, hogy kórházi kontroll javasolt. 31. héten 1500 grammra mérték a gyereket. Lassan mindenki engem szid, hogy miattam nem kap a gyerek táplálékot, ami nem igaz, mert rendesen étkezek. Tény, hogy az utóbbi időben látványosan fogytam innen-onnan, de ettől rendesen eszek, nem fogyókúrázok és nem koplalok.

Nem tudom mit tegyek, megvárjuk a holnapi orvos véleményét, de nagyon kétségbe vagyok esve. Kislányt várunk egyébként, párom azt mondta az anyja és a nagyanyja is 150 cm volt, nem tudok ennek van-e jelentősége.


2017. nov. 12. 13:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
35. Heten elfolyt a magzatvizem. Aznap megszületett a babám aki 2410 grammos lett. 30 heten 1500grammnak mérték. Nem volt különösebb gond vele, érett volt. Ma már 15 hónapos még éppen nem megy de amúgy egészséges.
2017. nov. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ja és császár lett végül.
2017. nov. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekem is mondogatta az orvos, hogy kisebb a baba, de nem csinált semmit.Végül hellp szindróma miatt 33. héten császárral született a kicsi 1470 grammal.A betegség miatt nem hizott úgy ahogy kellett volna.Szóval az a biztos, ha utána néznek a dolgoknak, de ne idegeskedj, lehet valóban csak a genetikája miatt kisebb a baba.
2017. nov. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

6os vagyok


Egyébként ilyenkor szoktak fél kilókat hízni két hét alatt. Mivel a súlya egyáltalán nem kevés, én tuti nem aggódnék a helyedben. Mint mutattam a táblázatot is. Ez az átlagos baba súly. Ha nagyobb lenne nagy baba lenne. Kár ezen aggódni :) Figyeld meg most szép nagyot hízott :)

2017. nov. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ma kifog derülni, szerintem olyan 300 grammot biztosan felszedett magára. Ha nem lesz 3,5 kg nem megyünk a falnak. Azt persze elfelejtik mondani az orvosok, hogy a 12. héttől egyénileg fejlődnek. Nekem kicsit úgy tűnt, hogy mintha szabványt akarnának csinálni a babákból.
2017. nov. 13. 11:06
 16/19 cillus válasza:
Sziasztok,én most fekszem a kórházba,mert állítólag kicsi a baba.34 hetesen 2100-2200g-ra saccolták,az előző kettő is kis súllyal született,most sem értem minek kell bent lenni,próbálnak infúzióval felpumpálni,nem vizesedek,nem görcsölök és teljesen zárt a méhszájam.Nem értem miért kéne pont a harmadik babánál megszakadni
2017. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Hát ezt tényleg nem értem és azt sem, hogy minek akarnak szabvány babákat. Minden baba legyen 3 kg vagy mi? Pedig a súlyokat én még jónak is mondanám 34. hétre.
2017. nov. 14. 08:04
 18/19 anonim ***** válasza:
Mi volt a dokinál? Minden rendben? Mekkora a pici?
2017. nov. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Szia! Nem mérte meg, engem sem vizsgált meg. Már úgy mentünk oda, hogy fogadott orvost szeretnénk, mire közölte, hogy nem vállal szülést. Azt mondta nem akar inkorrekt lenni és megvizsgálni, így pénzt sem akar elfogadni. Másfél órát vagy kettőt is vártunk. Elmondtuk mi a helyzet, ide adta egy másik orvos telefonszámát.
2017. nov. 14. 08:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!