Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nstn vizsgálaton voltam ma!...

Csukavivi kérdése:

Nstn vizsgálaton voltam ma! Volt már valakinek ilyen? Vagy csak túl aggódom!

Figyelt kérdés
37het végén járok ma voltam nst vizsgálaton , elvileg azt mondts a doki minden ok de olyan gyorsan pörgetik az embereket hogy azért csak megkérdezem , szóval a szivhsnga mikor nem mozgott volt 150 körül aztán be indult és felment pár percig 180 ra is aztán mehint 150-160 ra ez normális ? Mert olvasgatok itt olyanokat hogy ha túl magas a szivhsng akkkf fertőzése van méhen belül , ugye nincs bár tényleg azt mondts a doki hogy minden ok de azért aggodok ! Köszönöm ,(első baba)
2017. nov. 16. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy normális!
2017. nov. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy normalis, de így kell lennie!:)
2017. nov. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A szívhang éppen akkor rossz ha túl alacsony. A magzatnak az alvó idöszakban 130-150 között vana mozgás közben pedig akár 200-ig is felmegy.


ùgy emlékszem 110 alatt már nem túl jó.

Es ez gyerekként is megmarad majd csak a felnötteknek alacsonyabb.

2017. nov. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
De egyébként ezeket a baromságokat hol olvassátok? Képzeld, a te szivverésed is hol több, hol kevesebb, ha ébren vagy, akkor több, ha alszol akkor kevesebb, ha mozog a baba, akkor is több lesz neki.
2017. nov. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm meg nyugodtam , én minden felet olvasok az interneten, pedig nar mondts a védőnő hogy felejtsem el ezt hogy olvasok mindenhol😅
2017. nov. 16. 15:50
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A papíron egyértelműen látható ha nagyon alul vagy felül megy a csík.

Én sem értettem, hogy 1 pillantásból hogy engedhetik el a kismamákat a vizsgálóból?? Hát azért mert a komplett képét nézik a papíron, tudják mi az ami eltér a megszokottól.

2017. nov. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!