Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az elejétől kezdve fejvégű...

Az elejétől kezdve fejvégű volt a pocaklakóm, még a 30. héten is tartja magát. Akkor már nem fordul farosba ugye?

Figyelt kérdés
2017. máj. 29. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt fejvégű az elejétől sem, csak amikor nézték, mindig pont fejjel lefelé volt. Fura lenne, ha hónapok óta nem forogna. Még mindig tud forgolódni, de ahogy telnek a hetek, egyre kevesebb helye lesz. Minél későbbi héten lesz még mindig fejvégű, amikor nézik, annál valószínűbb, hogy már úgy is marad. De ezt a 30. héten még kicsit korai lenne kijelenteni.
2017. máj. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám szinte végig faros volt, 3 héttel az időpont előtt fejvégű. Megörültem, alig vártam, biztos nincs már helye visszafordulni. Egy hét múlva faros volt, következő héten megibt fejvégű, de addigra már programozott császárra volt időpontom. A műtét előtti nap fejvégű, de nagy volt, maradt a műtét. Aznap reggelre fejvégűre fordult, vártunk kicsit, majd 1,5 óra múlva 90 fokkal elfordulva vette ki az orvos. Azóta sem marad egy helyben egy percre sem.

Szóval röviden: bármi lehet. Ha a tiéd nyugodt, akkor is tehet teljes fordulatot és vissza.

2017. máj. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sosem volt fejvégű mikor mentünk uh-ra.

Hol faros hol harántba volt.

Majd a 37. héten fordult fejfekvésbe és utána maradt úgy.

Nem garancia semmi látod.

Aztán kiderült rövid is volt a köldökzsinór meg vastag lehetett ez is az ok nálam.

2017. máj. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Anyukám mondta,hogy én is az utolsó héten fordultam meg :)

Úgyhogy elfordulhat még!

2017. máj. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem kb 21. heti uh óta fejvégű... minden uh-n úgy volt, mindig éreztem a popsiját kinyomni. Szívhang figyelővel is lent volt a szívhangja. Tegnap lettem 31 hetes, ma reggel már fordítva találtam a gyereket... popsiját nem nyomkodta ki, ahogy szokta és bal oldalt volt elég kemény a hasam... meghallgattam és fent van a szívhangja jócskán köldök felett... és lent olyat éreztem amit eddig nem... nyilván a lábait.... szóval bőven van helyük forogni xD 36. hétig szinte bármelyik baba megtud fordulni. Utána már egyre csökken az esély, de még szülés közben is megfordulhatnak.


Én most beszélgetek vele, hogy denevérként jobb volt a helyzete :D XD Hátha visszafordul :D


31hkm

2017. máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!