Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nálatok hogy van/ volt a...

Nálatok hogy van/ volt a görcsölgetés korai terhességnél?

Figyelt kérdés

Van amikor egész nap vagy egész éjjel görcsölgetek. Szedem a magnéziumot, de nem igazán használ. Aztán mintha elvágták volna, abbamarad. Van, hogy napokig nem érzem az alhasam.

Mindkettő ilyesztő nekem. Ha görcsöl akkor csak nehogy baj legyen ebből... Ha nem, akkor semmi 'terhes' érzésem nincs, és olyan üresnek érzem a hasam...

Más is így van ezzel? Normális amiket érzek?


2017. nov. 18. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom az erős görcsök és a vérzés az ami bajt jelenthet. Sztem semmi gond a terhességeddel, valahol normális érzés, pici apró görcseim nekem is voltak az elején. Ne aggódj sztem.
2017. nov. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok kedves kérdezö :-) de engem is megnyugtattak, hogy amíg nincs vérzés nincs baj, ne stresszeljek, mert az csak árt. :-)
2017. nov. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!