Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A ti férjetek is ilyen volt a...

A ti férjetek is ilyen volt a tervezéskor ls előtte?

Figyelt kérdés

A férjem ha meglát egy babát az utcán vagy a neten, akkor felhívja a figyelmem hogy "baba". Kérdezi hogy cuki e.

Lát egy kismamát, akkor szól hogy "ott egy kismama"!

Miért van ez?

Konkrétan nincs megbeszélve hogy akarunk már, de akkor mire jó ez hogy felhívja a figyelmem a babákra meg a kismamákra?


Hasonló nem volt nálatok?


2017. nov. 18. 15:07
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*tervezéskor és előtte
2017. nov. 18. 15:09
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Az én férjem nem volt ilyen. Beszéltünk annak idején a gyerektémáról, hogy szeretnénk majd, aztán összeházasodtunk és esküvő után 1-2 hónappal jött fel először, hogy akkor jöhetne a baba. De nem csinált ilyet, mint amit leírtál.
2017. nov. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%

Miért nem kérdezed meg tőle?én biztos mondtam volna neki h minek kell megjegyezni?

Nálunk nem volt ilyen a Férjem fel is idegesített volns :D

2017. nov. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Legkozelebb mondd neki h nézd kutya,nézd madárszr :D nézd bácsi
2017. nov. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Egy éve ilyenkor mondta hogy lássunk neki, de nem sokkal ezután olyan élethelyzet jött, ami miatt újra vésekezni kezdtünk, de nem beszéltük meg hogy akkor most jöhet már.

Én csak arra tudok gondolni, hogy vágyik rá, máskülönben csak nem ennyire fogyatékos (már elnézést :D ), hogy csak úgy szándék nélkül hívja fel a figyelmem, vagy én már nem is tudom.

2017. nov. 18. 15:27
 6/19 Carragher_x ***** válasza:
88%
Ezeknél a kiírásoknál a büdös életben nem fogom megérteni, hogy miért nem lehet megkérdezni a férjet:D:D
2017. nov. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Jól van már na :D Mert érdekel hogy szerintetek mi van.


Hisz tudom, érzem hogy nem vagyunk gyerek csinálós szakaszba, akkor hiába kérdezem szerintem.

2017. nov. 18. 15:33
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
Sztem tok egyertelmu hogy ha akarta tavaly vagy elotte,akkor most is akarja. Anyagiak miatt nekunk sem johetett, de attol meg alig vartam.. enyhe célozgatás. Beszélj vele
2017. nov. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%
Amíg ezt itt kérdezed meg, nem tőle, addig őszintén remélem, nem akartok még gyereket... dedó.
2017. nov. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%

Jól van már na :D

nem vagyunk gyerek csinálós szakaszba


Meg életkorban sem vagytok ott, úgy tűnik a színvonalból.

2017. nov. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!