Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi vészesen hányás...

Terhességi vészesen hányás miatt terhesség megszakítás?

Figyelt kérdés
Nem ítéletek őszinte vélemények érdekelnek.9 hetes terhes vagyok ea nagyon durva terhességi vészesen hányással küzdök. Annyira rosszul vagoyk,hogy nem tudom ellátni a 3 éves kisfiam . Férjem munkahelye meg veszelybe került annyiszor kell hamarabb eljönnie stb.mert magatehetetlen vagyok . Kétségbe vagyok esve és megfordult a fejembe a terhesség megszakítás

2017. nov. 18. 20:48
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
90%

Orsvos mit javasol?


Elvielg 2-3 hét és javulni fog...főleg az ilyen mértékű...


Én megértem, hogy megfordul a fejedben...de ezt szerintem csak a kétségbeesés gondoltatja veled.

2017. nov. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
84%

Nincs oviban napközben? Nincs segítség? Nagyszülők stb? Ha nincs családon belül, fizess bébiszitteret add a nagyot oviba, csanába stb. Nehogy megszakítsd a terhességet, egy életen át bánnád.

Hozzáteszem átérzem, én is véighánytam mindkettőt, kórházban is voltam kiszáradással, tudom min mész keresztü, probálj segítséget kérni.

2017. nov. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Egy nagyi él,ő is videken . Ovis a kicsi de hozni vinni se -bírom. Ma 14x hánytam. Csak ma . Teljesen kivagyok. Deadalon ,cerucal nem használ. Férjem munkája olyan hogy muszáj dolgoznia. Így is bajba került már. Egész egyszerűen összeomlottam.
2017. nov. 18. 21:08
 4/43 anonim ***** válasza:
91%
2017. nov. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
60%
Ilyet sosem hallottam, ilyenkor befektetnek, vitamint es gyogyszert adnak meg infúziót. Emiatt nem vesznek el egészséges babát ne hülyéskesj
2017. nov. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Utolsó én gondolkozom rajta nem az orvos !!! Befeküdni sem tudok . Nincs segítségem!!! Én g9ndolkozom vívódom mert kikészültem
2017. nov. 18. 21:10
 7/43 anonim ***** válasza:
53%

Nem viszed oviba. En se vittem a rosszulletes idoszakban.

De most komolyan, elvetetni a gyerekedet, mert Te hanysz?!

Fizessetek vkinek aki atjar hozzatok (nyugdijas pl.), es enni ad a nagyobbnak, kicsit jatszik vele. Elmulik ez az idoszak! Nekem is elmult.Legkesobb a szulessel.

2017. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
45%
Na megint itt egy ítélkező, aki nyilván nem élte át milyen a vészes hányás.
2017. nov. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
96%
Fizetős segítség kell ide.
2017. nov. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
61%

5ös vagyok. Sajnalom.. félreértelmeztem.

Párod mit gondol?:(

2017. nov. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!