Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 149 cm,43kg vagyok, emiatt...

149 cm,43kg vagyok, emiatt minden orvos császárt "ajánl"?

Figyelt kérdés

Alacsony vagyok és nem vmi vastag alkat. De olyan sok pici nő szül.

Viszont eddig minden orvos a fejét vakargatta h császár gyanús lesz de megpróbálhatom. A harmadik ilyen után nem mentem tovabb mert fogadni szerettem vna végre egy orvost.

Ő eddig azt mondta megpróbáljuk spontán, de tegnap azt,h szeretné ha átgondolnám a császárt.

Mit gondoltok? Mit tennétek??


2017. nov. 18. 21:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Átgondolnám a császárt. Ha már 3 orvosnak is ez a véleménye, annak oka van.

Elhiszem, hogy nem erre vágysz, de ha ezt tartják a te esetedben a biztonságosabb megoldásnak, akkor szerintem menj bele.

Nekem sürgősségi császár lett végül a szülésből, nem kellemes, de túlélhető.

2017. nov. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Három orvos egymástól függetlenül ugyanazt javasolta, szerintem elég egyértelmû. Valószínûleg téraránytalanság miatt nem férne ki a baba, mert keskeny a csípôd, medencéd. Így viszont nem csak hogy szanaszét szakadnál, de ô (és akár te is) veszélybe kerülne, mert nem tudna kijönni. Értsd: nem fér ki rajtad. Szerintem program császár. Ma már rutin mûtét, 20 perc az egész, és mindketten biztonságban lesztek. Hány hetes vagy?
2017. nov. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

28 hetes vagyok

Igen épp ezt mondta o is, hogy inkabb legyen program mert a surgossegi rosszabb élmény és gyorsabb lenne. A sikerulne spontan akkor nagyon szakadnék/repednék. Szval hajlok az igen felé. Csak érdekel pár kulso velemeny.

Igy 3 orvos utan mar en is ugy erzem okés, ez kell. Csak sajnálom.

2017. nov. 18. 22:13
 4/23 Carragher_x ***** válasza:
92%
Indokoltnak tűnik, szóval ne bánkódj rajta. Azzal semmivel sem lennél sem jobb anya, sem több mint ember, ha szétszaggatnád a tested és 28 évesen jobb esetben tartós pelenkázásra ítélnéd magad.
2017. nov. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok 28 hetes :) de igen igy se hangzik jobban a pelenkázás!

Úgy érzem már döntöttem h belemegyek. Mégis ugy erzem jól esnek a vélemények.. h más is így tenne-e vagy megpróbálná.

2017. nov. 18. 22:38
 6/23 anonim ***** válasza:
93%

152 cm és 43 kg vagyok. 49 kg voltam mikor megszületett a lányom. :)

Programozott császárom volt, ráadásul altatásban. Jófej volt a dokim, s 10 nap közül választhattam, hogy mikor születhessen meg. :)

Nem bántam meg. Nálunk ugye még fájások se voltak, és még át is aludtam. ;) Kevés fájdalom, de ennek ellenére a végtelen kötődés így is kialakult.

2017. nov. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
53%

Figyu bocs, hogy férfi létemre belekotyogok, de nem tudom, mi az összefüggés az alacsony termet és a császármetszés kontra hüvelyi szülés között.

Tehát mindegyik alkalommal rákérdeztem volna, hogy miért javasolja a császármetszést. Ha el tudja magyarázni egy intelligens laikus szintjén, hogy miért, akkor elgondolkodom az érvein, és valószínűleg azt teszem, amit javasol.

Ha nem tudja vagy nem akarja, akkor vagy keresek másik orvost, vagy megyek a saját fejem után, nem hallgatok rá.

Én minden komolyabb orvosi kezelésnél elmagyaráztatom az orvossal, hogy miért szükséges az, amit javasol, milyen baj lenne, ha nem tennénk meg. Ha maszek rendelésen voltál, akkor meg ez a minimum.

2017. nov. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

A magyarázata röviden mindnek az volt hogy túl kötöttek a szöveteim, feszesek az izamaim és aránytalan/ túl keskeny a medencecsontom és még egy 2-2,5 kgos baba is nehezen ferne ki , egy 2,5 folotti mar biztos h nem vagy iszonyu nehezen sok sérüléssel. Nem a súlya miatt hanem a fejkörfogat miatt. Ilyenkor azt veszik leginkább figyelembe !

Kb ennyi.:/

2017. nov. 18. 23:03
 9/23 A kérdező kommentje:
A legrészletesebben a mostani orvosom magyarázta el, mert megkértem mondja el mi tortenne velem huvelyi szules eseten es mik nálunk a veszélyek.
2017. nov. 18. 23:05
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha logikus érveket mondott, akkor fogadd meg a tanácsát.
2017. nov. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!