Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyiért vállal császárt egy...

Mennyiért vállal császárt egy orvos szerintetek?

Figyelt kérdés
A pénz nem akadály,csak nem tudom mennyit ajánljak neki,hogy császározzon?
2016. febr. 18. 16:39
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
Kerdezz ra szerintem
2016. febr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
50%
Ha komolyan gondolta az esküt mikor megkapta a diplomáját, akkor semennyiért. Gerinctelen emberre meg nem bíznàm a sorsunkat.
2016. febr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
40%

#2 Senki nem kíváncsi az ilyen jellegű véleményekre.. Te úgy szülsz, ahogy akarsz, más szintén.


Kérdező, ne haragudj, nem tudom a választ, de engem is érdekelne.

2016. febr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:

Jogos! Rákérdezek.


Egyébként meg sokmindenre felesküdtek,mégis több száz ezer egy szülés. Hagyjuk már ezt a részét.

2016. febr. 18. 16:51
 5/62 anonim ***** válasza:
52%
ha nem számít a pénz akkor menj magánba, pl Maternyti, ott választhatod a császárt. Bár sose értettem miért akarja valaki önszántából felvágatni, nyársaltatni magát, meg kockára tenni a gyereke egészségét. De a te tested, te gyereked.
2016. febr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
45%
A babára nézve a császár kevésbé kockázatos.
2016. febr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
39%

Kerdezo, elso vagyok.

Remelem sikerul elintezned!

En szerencsere olyan orszagban elek, ahol valaszthato a csaszar. Azt kertem, eletem legjobb elmenye volt, masnap mentynk haza mintha mi sem tortent volna!

2016. febr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
40%
Es igen - a babara nezve a csaszar SOKKAL biztonsagosabb. En ezt neztem, azert kertem.
2016. febr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
33%
utolsó, én ezt máshogy tudom...lehet nem rögtön jönnek ki a problémák, hanem ovis és iskolás korban. A valamilyen megismerési fogyatékkal, vagy autizmussal diagnosztizált gyerekek 70%-a császáros volt. Ha jól emlékszem volt ilyen tanulmány is.
2016. febr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
42%

#9 Lófszt se tudsz, csak hebegsz habogsz.. Azt hiszem..gy emlékszem..mintha lett volna.


Nyilván azért választhatnak az anyák a császár mellett rengeteg országban, mert a gyereknek annyira szar lenne.

Ha ez így lenne, ha sokkal kockázatosabb lenne a gyerekre nézve a császár, akkor nem engednék, hogy válasszanak az anyák.

2016. febr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!