Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit bővebb magzatvizet...

Kicsit bővebb magzatvizet okozhat a sok ivás?

Figyelt kérdés

Most ezen turi sokan kiakadak de voltam tegnap dokinàl ès megjegyezte hogy valamivel bővebb a magzatvizem ès ezért TORCH vèrvetelre küld. De nekem most jut eszembe hogy előtte valò nap kb dupla annyi vizet ittam mint amùgy màskor. Lehet emiatt kicsit több magzatvizem? Nem is nagyon èrtenèm ha barmi màs baj lenne mert elvileg màshol is vizesednem kellene meg a magas cukorral szokott ez együtt jàrni de a cukrom is tökèletes... kicsit aggòdom azèrt.

27hkm



2017. nov. 21. 05:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

En annyit ittam mint egy teve.mert a dokim belem"verte",hogy inni nem lehet eleget.

Sosem volt tobb a magzatviz.

2017. nov. 21. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Sok ivástól nem lehet több magzatvíz. Nem eszel sok szénhidrátot? Attól pl lehet.
2017. nov. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fertőzéstől lehet - többek között -, azért küldött a doki a vérvételre. Itt van két összefoglaló cikk:

[link]

[link]

2017. nov. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, semmi összefüggés. Én rossz ivó voltam/vagyok (1,5 litert ha le tudtam erőltetni naponta...) mindig normál volt a vizem.
2017. nov. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggés. Nekem a második terhességemmel volt nagyon sok a magzatvizem, kb kétszer annyi mint elég lett volna. Veszélyeztetett is voltam emiatt, de nem az ivási szokásaim miatt volt, és cukros sem voltam, vizesedés se, tökéletes állapot, mégis sok magzatvíz.

Azt nekem is elmondták (ezért volt a vérvételed), hogy ez bizonyos betegségekre is utalhat a babánál. De nekünk hál istennek makk egészséges, már 4 éves nagylány. Neked is biztosan rendben lesz minden, csak ne erőltesd magad, ne emelj nehezet.

2017. nov. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!