Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A férjemmel elképesztően...

A férjemmel elképesztően sokat veszekszünk. Árthat ez a babának? Okozhat koraszülést?

Figyelt kérdés

Nagy házfelújításban vagyunk, szeretnénk, ha minden készen lenne, mire a pici megérkezik. A férjem nagyon sokat dolgozik, sokszor ezért is vannak a veszekedések, mert alig alszik, teljesen kimerült, aggódom érte, de bármit mondok neki elkezd velem veszekedni, amit én persze teljesen igazságtalannak érzek, gyakran sírógörcsöt kapok, de ez sem igazán foglalkoztatja. Majd persze megbánja és bocsánatot kér, de másnap minden újra kezdődik. Aggódom, hogy ez milyen hatással lehet a babára. Eleve nehéz a terhességem, sokat keménykedik a hasam, szinte mindenről le vagyok tiltva, ezért még jobban félek attól, hogy egy-egy ilyen sírógörcs, idegeskedés miatt megindulhat a szülés. Lehet ilyen?

33 hkm


2017. szept. 16. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
72%
Igen lehet. Ha már most veszekedtek akkor mi lesz ha meglesz a baba? Ha órákon át sírni fog? Te is kimerült leszel, ő is.. Valahogy azt érzem, hogy el fogtok válni..
2017. szept. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a stressz-viták-költözés okozott a 17. héttől keményedéseket. Azt hittem huszonpár hetesen, hogy lassan meg is szülök, mert 2szer rendesen be is görcsöltem.

Már csak nagyon ritkán fordul elő apróbb nézeteltérés, de akkor keményedni szoktam picit. Egyébként meg a nagy nyugiban és pihenésben alig kell a magnézium nekem 30 hetesen.


Én megmondtam a férjemnek, hogy nincs vita, mert bekeményedek, ami nyithatja a méhszájat és koraszülés lehet belőle. Ő meg szépen lassan leszokott a vitákról.

2017. szept. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!