Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 het. Sehogy sem jó az...

30 het. Sehogy sem jó az alvás. Mit hogyan? Mit szabad és mit nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! Problémám az hogy csak hanyadt tudok aludni,mert ha oldalt fekszem,baba nagyon elkezd rugdosni,úgy érzem neki úgy nem jó.. de viszont olvastam hogy a hanyadt fekvés tilos!

#alvás #terhesség #pozíció #sehogy sem jó. 30 hét
2017. nov. 22. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:

A hátonfekvés valóban nem túl jó, kinyírja a gerincet terhesen. Nekem a terhespárna vált be.

[link]

2017. nov. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jelenleg is szenvedek az elalvassal.Parna van a lábam közt,mert csak igy tudok oldalt feküdni,de azt is rövid ideig,mert nagyon rugdos a baba.. de ha hanyadt fekszem, babának nem lesz semmi baja?
2017. nov. 23. 00:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is csak hanyatt tudtam feküdni. Azt mondta az orvosom, hogy érezni fogom, ha nem esik jól a háton fekvés, ha nem okoz semmilyen gondot feküdjek úgy. 41.héten is úgy feküdtem:). Már 1 éves a kislányom
2017. nov. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!