Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt mar valakinek ilyen...

Fanni2027 kérdése:

Volt mar valakinek ilyen gondja? Es megmaradt a baba?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentem egy ultrahangra mert vereztem es ejjel szuro fajdalomra ebredtem. A bal petefeszkem eleg erosen fajt. Azt mondta a doki lat valamit ami szerinte petezsak de meg annyira kicsi hogy majd jovoheten tud biztosat mondani. Ma hajnalba viszont ugyan erre ebredtem amit verzes kisert de hol verzek hol nem. Valakinek volt hasonlo gondja?
2017. nov. 23. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
MEnnyi idös terhes vagy, ha az vagy?
2017. nov. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mivel petezsákról beszélünk 5 hetes vagy... sajnos ilyenkor a vérzés a legtöbbször nem jelent jót. Esetleg progeszteron pótlást nem írt fel a doki?


Ettől független lehet nem lesz semmi baj, de pihenj amennyit csak tudsz! Ha meg még mindig vérzel és nem kaptál progit sürgőssen keress fel dokit érte. Ha kell másikat. Ha több mint 5 hetes terhes vagy és csak petezsákot látott és vérzel akkor viszont nagy eséllyel nem lesz már baba :(


Drukkolok, hogy minden rendben legyen !

2017. nov. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem mondta hogy hány hetes lehetek csak látott egy petezsák szerüt de jövöheten már biztosat tud mondani csak én nagyon félek hogy valami baj van:( nem erös a vérzés csak van egy kicsit aztán elmúlik.:(
2017. nov. 23. 11:44
 4/10 A kérdező kommentje:
de hogy ha elmulik a verzesem akkor nem kell bemennem? akkor elég csak jovoheten ahogy megbeszeltem a dokival?
2017. nov. 23. 12:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Vérzéssel egyből menni kell, nem pedig várni, hogy majd elmúlik... Amúgy egyszerű kiszámolni hány hetes vagy. Utolsó mensi első napjától számold. Tehát, ha nem várt napjától két hétre vagy akkor 6 hetes, ha nem várt napján akkor 4 hetes. stb stb.
2017. nov. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én ezt értem.. csak ez nem mondható vérzésnek inkább csak vérezgetésnek ami már akkor is volt mikor mentem orvoshoz tegnap és nem nagyon tudott rá mit mondani.. de holnap elmegyek megnézetem
2017. nov. 23. 15:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Az előző babámmal és a mostanival is így jártam.Az előzőnél progit kellett volna írniuk nem írtak,így 24órán belül meghalt :-( a mostaninál is bevéreztem,barna volt,gyors bementünk és írtak gyógyszert.3 hónapig szinte csak feküdtem. Idő kellett mire elmúlt a barnázás,de hál istennek 37hetes vagyok most :-) ugyhogy ne emelj,sétálj stb.
2017. nov. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Volam bent szerdan ultrahangon elmondtam hogy verzek egy kicsit es barnas folyasom van de nem mondott ra nagyon semmit csak annyit hogy ha eros piros verzesem van akkor menjek be de olyan nem volt halaistennek de ettol is nagyon megijedtem:/

Amugy a barna folyas csak akkor van ha pisilek amugy nincsen. Ez jelenthet valamit?

2017. nov. 25. 11:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen progihiányod van.. szedsz rá gyógyszert? Keress egy dokit, mer kéne kapnod. Teljesen mindegy hogy kicsit vérezgetsz vagy dől a véred... van aki dőlő vér mellett is kihordja a terhességet egészségesen és van akinek két csepp barna van és elhal az embrió... A barna amúgy azt jelenti, hogy nem folyt ki a véred, hanem odabent megalvadt...


Bízzunk benne nem lesz semmi gond, de a dokik 99,9%-a ilyenkor progipótlást ír fel, utrogestant, vagy bármi hasonlót. Ne hagyd ennyiben, és addig is pihenj minél többet. Terhesen semmi ilyen nem normális.

2017. nov. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hétfőn beszelek az orvossal es bemegyek mindenkeppen remelem addig nem lesz semmi baj! :(

Koszonom a segitseget! :)

2017. nov. 25. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!