Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy par napja érzékeny volt a...

Egy par napja érzékeny volt a méhem,12hkm, főleg mikor pisilni kellett s hirtelen egy villám csapásra megszűnt?

Figyelt kérdés

Tegnap tettem ki pont egy kérdést, miszerint érzékeny volt a méhem, főleg ha pisilni kellett. Nyomásra is érzékeny volt egyébként már napok óta, védőnő nyugtatott, míg nincs görcs vagy vérzés ebben az időben természetes, most ágyazódik a helyére s sokan megérzik. (Ezt a túlzott, pisiléssel egyidejű fájásra mondta)

Viszont a sima érzékenységre nyomásra azt hallottam, hogy mindenkinek érzékeny egy bizonyos ponton a méhe. Elfogadtam megnyugodtam mindkét esetnél.

De hogy most egyik percről a másikra elmúljon minden? A kis fészkelődése rendbe is van, megtalálta a helyét, befejezte s ezzel együtt a fájás is.

De ezzel a mindenkinek van érzékeny pontja dologgal mivan, ha nekem van akkor van, miért múlik el hirtelen az is?

Hívtam a kórházat, szerintük ez semmi, menjek ha nagy baj van. De persze ott csak recepciós veszi fel....

Köszönöm a válaszokat előre is


2017. nov. 25. 04:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Te most a 40hetet igy vegig akarod parázni?

Figyelj! Akkor van baj ha VÉRZEL vagy ugy görcsölsz ,h menni nem birsz.

Amugy minden fajdalom NORMÄLIS.es meg lesz is fajdalom, pl nekem az izuleteim fajtak ahogy azok lazultak meg alakultak csontok...

Szval nyugi már. Semmi bajod

2017. nov. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most meg az a baj ha nem fáj?

Ennek inkább örülj, sztem minden rendben van.

2017. nov. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!