Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szoktak így mondani, mi...

Mit szoktak így mondani, mi lesz a neme?

Figyelt kérdés
Már hallottam, hogy valakik ha pl lányt vagy fiút szeretnének, tudjak mikorra kell idoziteni a sexet. Nekem szept.17.en jott meg utoljara. Akkor sexeltunk, illetve Szept.20.an es akkor meg is fogant. Igy milyen nemu esélyes szerintetek ?
2017. nov. 25. 14:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Jó korán fogant..

Nekem is 17-én volt utoljára.. 26- án voltunk együtt, 27-én volt peteérésem...


Ilyen esetben, amig nem mondja orvos, addig, azt hogy nem tudjuk.


(Nálunk szerintem fiú lesz.. De akár a lány is benne van a pakliban)

2017. nov. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
1. Vagyok.. Vagyis nekem a mensi első napja vokt 17.. 21 volt az utolsó napja...
2017. nov. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem irtad el a számokat?
2017. nov. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Oke hogy nem tudjuk pontosan 😅 de vannak akik valahogy úgy idozitik a sexet hogy pl a fiu esélyesebb legyen..

En nem tudom ez hogyan van, csak kivancsi lennék nalunk így melyik esélyesebb spontán.

2017. nov. 25. 14:41
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem ! A doki által mondott heteket napokat visszaszámoltam. Nagyon durva szerintem is 😅 de en magam is mensi alatt fogantam 😊
2017. nov. 25. 14:42
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Spontán peteérésnél tudtommal fiú a gyakoribb.
2017. nov. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindhárom gyerekem spontán peteérés eredménye lehetetlen időpontokban. És mindhárom legelső!!!! Próbálkozásra összejött. Mindhárom lány 😊😊
2017. nov. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Jaj, te zseni. A doki által mondott se a fogantatás napja, hanem az uh gép által kiadott méret, amiben benne van a +2 hét is.
2017. nov. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
41%
Istenem, ezek a kérdések olyan hülyeségeke. Nem számít mikor van a peteérés, mikor szexeltek a te petédnek mindenképp X kromoszómája van, ergo semmit nem befolyásol abban, hogy a gyermek fiú lesz vagy lány. Az a spermiumon (apán) múlik, ami tartalmazhat X vagy Y kromoszómát is. Alap biológia. Könyörgöm, egy kis gondolkodásba senki nem halt bele
2017. nov. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
MIt szoktak így mondani? Azt, hogy még nem tudjuk. Majd ha kiderül, akkor kisfiú/kislány.
2017. nov. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!