Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy s mint szokott lenni?...

Hogy s mint szokott lenni? Illik rákérdezni a fogadott orvosra, hogy mennyit kér a szülésért vagy maguktól szokták mondani?

Figyelt kérdés
Még csak a 23.héten vagyok.kezdettől ugyanahhoz az orvoshoz járok,de nem tudom hogy rá kell e a szülés tarifára kérdezni,vagy bizonyos betöltött t.hét után az orvos szokta említeni?valahogy kellemetlennek érzem megkérdezni,viszont jó lenne tudni mire számítsunk.
2016. jún. 15. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia én 21 hetesen rákérdeztem el e vállal,mondta h igen erre megkérdeztem hogy mennyit kell érte fizetnünk,szerintem semmi kellemetlen nincs benne,h onnan tudhatnánk ezt magunkról?
2016. jún. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Már felkérted hogy szeretnéd fogadott orvosodnak? Mindenképp kérdezd meg, mert van aki fix tarifáért vállalja csak, valaki viszont azt válaszolja hogy amennyit gondolsz. Magától nem valószínű hogy szóba hozza de én pl. akkor kérdeztem meg a tarifát amikor felkértem fogadott orvosnak.
2016. jún. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt már megbeszéltük,hogy végigcsinálja a gondozást,minden hónapban a magán rendelőjébe megyek .szóba került a közös szülés,de akkor még csak 16 hetes voltam és annyit mondott részéről oké,de erről babonából se szeret ilyen korán beszélgetni.csak nem emlékszem hányadik hét körül mondta hogy akkor szokta a kismamával ezt tisztázni,illetve mivel köztünk ez szóba került már,lehet lezártnak tekinti.lehet következő alkalommal inkább rákérdezek.
2016. jún. 15. 16:39
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Én rákérdeztem. Nyilvánvaló, hogy nem a két szép szememért fog külön bejönni, ha itt az ideje. Magától nem mondta, így megkérdeztem, -tól -ig összeget mondott egyébként.
2016. jún. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bella169 ***** válasza:
100%

Az én dokim nem vállal már szülést csak terhes gondozást. Viszont van egy kollégája aki átveszi az utolsó hónapban a kismamáit ha kérik, és megfogadják. Én kértem.

Az első személyes beszélgetés végén mondtam, hogy még egy kérdésem lenne. Mennyibe is fog kerülni a szülés nála. Ő meg válaszolt hogy nincs konkrét összeg, amennyit gondolunk/tudunk adni. 40-80 között szokott kapni, de ő nem mondd fix összeget. Ennyiben maradtunk. Nem volt egyáltalán ciki.

Ő szolgáltat, te pedig szolgáltatást veszel. Mint minden szolgáltatásnak meg van az ára. A fodrásznál is megkérdezed, hogy mennyi lesz a hajvágás.

Mi szülésznőt is fogadtunk. Ott is volt személyes találkozó. Elbeszélgettünk, szimpatikus volt, majd a végén megkérdeztem mennyi is az annyi.

Nyugodtan kérdezd meg. Ez egyáltalán nem kellemetlen.

2016. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bella169, győri vagy? :) Mert akkor közös orvosunk van.
2016. jún. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!