Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt és után...

Terhesség alatt és után bőrünk szépségét megőrizni, hogyan?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nagyban függ a genetikától!

De, terhesség után mi az amivel a regi önmagamat vissza kaphatom gondolok itt a striak eltüntetésére, feszes has és mell, minden ezzel kapcsolatos tapasztalatok érdekelnének, illetve az is amit esetleg terhesség alatt elkövetettek a szépségetek érdekében!

Én személy szerint bio-oilt használok terhességem 12hetétől biztosan ennek köszönhetően vagy genetikának, de nem lettem striás nagyon van egy kettő a combomon de szerencsére halvány nagyon illetve a köldök pearcingem szúrásánál vörös a bőr mert túl vékony.. meg ott talán pici stria van de nem vészes, ezzel ellentétben a mellem sajnos csúnya lila színű csíkos lett..most vettem egy krémet Avonos mellfeszesitőt egy személy ajánlására akinek szintén a csúnya foltokat elhalványította de mivel egy évvel ezelőtti termék már sajnos nem forgalmazzák így egy nagyban hasonlító mellfeszesítőt vettem meg de olvastam róla neten hogy mellfeszesitő az nem segíthet mert az feszessé teszi a bőrt nekünk meg a stria miatt az ellenkezője kellene hogy rugalmasabb legyen.. így nem mertem elkezdeni használni, pedig ennek a nőnek akiről beszéltem mégis mellfeszesítő krém használt... valaki erről tud nekem tapasztalatokat mondani?



2017. nov. 25. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Miért jó áltatni magad?

A stria bőrszakadás, nem eltűntethető.

2017. nov. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A szóban forgó krémmel nincs tapasztalatom. Én 20kg-ot híztam, 40+5-re szültem, nem volt egy db striám se. Szerintem is elsôsorban genetika (anyámnak se volt), de amire én nagyon odafigyeltem, h 3l vizet megigyak minden nap. Ez többet ér a bôrödnek, mint bármilyen olaj vagy krém. Emellett sima testápolókat használtam.
2017. nov. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Halványul magától. Maximum gyorsíthatod erős krémekkel. De idővel igyis ugyiy halványodnak. Elmulni nem fog , max ha van pénzed műtétre
2017. nov. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszát

kedves első, nem áltatom magam mivel az idő múlásával tenyleg halványabb lesz ezzel tisztában vagyok és az érdekelne hogy esetleg hamarabb el lehet e érni akarmivel, kinek milyen tapasztalata van, mint írtam az Avonos termékről is van akinek segített és halványabb lett tőle a mellén jelentkező csíkok szóval a remény hal meg utoljára!

2017. nov. 25. 22:08
 5/11 A kérdező kommentje:

kedves utolsó, van is esetleg konkrét tapasztalatod műtétről ami valóban segít?

mert sajnos eddig még ahogy néztem neten a műtéteket sem győzött meg egyik sem arról hogy valóban segítene.. már pedig valami csak van, elég ránézni a hírességekre akik már szültek!

2017. nov. 25. 22:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek lassan 2 éves a fia, ő kenegette valamivel nem sok csíkja lett, de még mindig lilás.. halványabb, de lila. A lila csíkoknak nem hónapok kellenek. Szép lassan halványul, de a fehér színű csík örökre megmarad ami napfényben csodásan tud csillogni xD Ez sajnos harci sérülés, de a világon a legszebb dolog miatt :)
2017. nov. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen ha jól értelmeztem a mellén lévő lilás csík viszont nagyobb eséllyel tűnik el majd idővel?:)

mivel fehér csíkom nem igazán akad így ezt örömmel hallom!:) de valóban a legszebb szépség hiba amit egy nő büszkén vállalhat!!

2017. nov. 26. 11:24
 8/11 anonim ***** válasza:

Láttad már pl Hódi Pamelát képen,tvben??

Ott ugyan nem látszik .. de élőben! A bőre ocsmány !!!!

Ne a sztarokhoz viszonyítsd ezt. SEMMIVEL sem különbek, ne legyél ilyen naív

2017. nov. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem nem láttam az igaz es nemis mondom hogy mindegyiknek makulátlan a bőre..de megnezhetjuk Sarka Katát vagy Rubint Rékát..nem hinném hogy ők főleg Rubint Réka videót is amiben élőben jelentkezik megszerkeszteni tudná hogy ne legyen striája persze van akinek adottság hogy nincs rajta stria de azért hiszem azt hogy ők sem mentek a véletlenre és valamivel kicsit rásegitettek.. szóval egyáltalán nem vagyok naiv azzal tisztában vagyok hogy nem minden arany ami fénylik..
2017. nov. 26. 13:43
 10/11 anonim ***** válasza:

Amúgy miért olyan nehéz elhinni, hogy genetika? Van akinek nem lesz egy darab se.. pl anyukám. 2 gyereket szült, 15 kilókat dobál le fel egy hónap alatt magáról.. egy csíkja nincs sehol. Én bezzeg már tiniként szanaszét szakadtam. A kencék is csak pénzlehúzásra mennek. Nincs az a csodaszer ami meggátolná a szétrepedést. Senkinek nem végtelen a bőrének a nyúlása. Kenegetés max arra jó, hogy ne viszkessen és ne száradjon ki. Aki kente és nem lett csíkos az kence nélkül sem lenne.


Azt a pénzt lehet a babára költeni és egy sima testápoló is elég. Hiszen egy a lényeg a hidratáltság külsőleg és belsőleg. De a bőre az embernek akkor is csak addig nyúlik amíg tud. Ezen nem lehet változtatni.....

2017. nov. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!