Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen kellemetlen lenne a...

Ilyen kellemetlen lenne a terhesség? Vagy ez valami vírus?

Figyelt kérdés
Ma csinaltam egy tesztet, mivel késett és mar napok óta rosszul vagyok és pozitív lett. Lázasnak érzem magam, rossz a gyomrom, ha eszek az a baj, ha nem akkor az, hanyingerem van, faj a fejem, nincs semmi erőm, legszívesebben csak aludnék. Ez lehet az oka vagy ez inkabb valami vírus?

2017. nov. 25. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Persze,lehet terhesség,ha pozi a teszt,akkor szinte tuti a dolog, gratulálok. Ez egy megváltozott állapot, megbolygatja a szervezetedet. El kell fogadni,hogy ez van,ennek nagyon jó az "okozója", nem úgy mint egy vírus vagy baci. Vannak praktikák,hogy hogyan enyhíts ezeken a " tüneteken",olvass utána,majd látod neked melyik válik be,pihenj sokat. Van,hogy maguktól is megszűnnek hamarosan a panaszok,akár egyik napról a másikra,akkor meg attól "parázik" az ember,hogy vajon miért múlt el,nincs-e gond. Boldog babavárást, kitartás. Van,hogy nem könnyű. És nem hiába találták ki a "terhes" szót, de hidd el nagyon megéri. :)
2017. nov. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm, de babavaras az nemhiszem, hogy lesz :)
2017. nov. 25. 21:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy, akkor van babavárás. Vagy nem akarod megtartani? 1 napos késésnél ritkán okoz tünetet a terhesség. Szerintem inkább vírustól van.
2017. nov. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha lázasnak érzed magad akkor vírus. De az evés dolog a hányinger az alvás meg a fejfájás is lehet tünet. De nem ilyen korán. Nem kívánom! :) Sajnos megszenvedtem mindet. Most 11 hrtes vagyok. Úgy tűnik elmúlt de nem mindenki szerencsés. Most sajnos fogfájás gyötör meg meg is vagyok fázva.. :( A lázzal viszont vigyázz. Mert a többi nem de a láz veszélyes a babára nézve. Kérdezd meg a dokit hogy mit tudsz bevenni rá
2017. nov. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1 hetes késés volt és pár napja vagyok rosszul. Nem, nem szeretnem.
2017. nov. 26. 09:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Pozitív teszt terhesség.


Sajnálom, hogy nem szeretnéd.... Legközelebb védekezzetek :S


Remélem egyszer örülni fogsz a két csíknak.


Minden jót!

2017. nov. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De ennyire durvan lehetséges? En alapjáraton egy elég életvidam ember vagyok, de ez teljesen földbe döngölt, mintha napok ota beteg lennék, semmihez nincs kedvem.
2017. nov. 26. 13:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen ez ilyen. De mindenkinél. Én pl ilyen voltam, munka után délután fél5kor már aludtam egészen reggelig az első trimben. Alig vártam, hogy hazaérjek.. Enni se nagyon tudtam, csak azért ettem, mert tudtam, hogy kell. Viszont pl én nem hánytam egyszer sem. De kutyául voltam. XD


A hormonok kikészítik az embert. Ez már csak ilyen.

2017. nov. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!