Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire bántották azért mert...

Mennyire bántották azért mert fiatalon letettek terhesek?

Figyelt kérdés

a fiatal alatt kb 17-20 közötti idősekre gondolok

hogyan reagáltak rá az emberek? mennyire tudtátok figyelmen kívül hagyni a negatív embereket?

sajnos én azt vettem észre hogy akármennyire van meg a körülmény meg minden mégis elkönyvelnek téged hogy elcseszted az életed, pedig mindenki magából indul ki.. attól mert valaki igy gondolja még a másiknak pont ez lehet az élet hogy ilyen idősen gyermeket szülessen és mivel kevesebben vannak azok akik fiatal anyukák akarnak lenni..igyaz a természetes ha később szül az ember, és aki hamar az meg megvan szólva érte..



2017. nov. 25. 19:58
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
47%

En nem voltam egeszen 18 mikor szultem.

A szulesznok kibeszeltek a hatam mogott,hogy majd biztosan a szuleim nevelik,en meg jarok bulikazni.es majd apukaval is ket honap mulva szetmegyunk.

Aztan mikor 20 evesen bent voltam a 2.al,ugyan azon apatol,es lattak a nagyot is mennyire hianyzom neki akkor a padlot verte az alluk 😁😁

Hat igen...

Annyira nem erdekelt amugy.elengedtem.a sajat szegenysegi bizonyitvanyuk.

Imadtam fiatal anyuka lenni

Sokkal konnyebb volt mint most a 3.al kozel a 30 hoz.

Es apukaval a mai napig egyutt vagyunk.megvan mindenunk,sajat lakas,auto.szuloi segitseg nelkul.

A terhesseg alatt nem tapasztaltam ilyet,csak szules utan a korhazi napok alatt.

2017. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 A kérdező kommentje:

*bántottak

*szülhessen

bocsánat a hibákért szöveg javító...

2017. nov. 25. 20:10
 3/69 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ.

tervezett volt az első baba is?:)

sajnos én már tapasztaltam ezt hogy a hátam mögött azt beszélték hogy elcsesztem az életem ezt egy 27 éves barátnőm mondta.. persze aztán én ezt megbeszéltem vele és belátta hogy ez erős kifejezés volt mert senki nem egyforma..de nemtudom mit gondolhat valójában ő pont az a személyiség aki még mindig tanul neki a karrier a fontos.. én 18 éves vagyok szerintem érettebb a felfogásom mint a mostani 18 éveseknek a baráti társaságom is idősebb nálam kevés az a 18 körüli akivel kitudok jönni.

2017. nov. 25. 20:15
 4/69 anonim ***** válasza:
64%
1-és: Honnan tudod, hogy kibeszéltek? Ha a hátad mögött, akkor honnan? Hidd el, senkit nem érdekel, a szülészeten láttak már mindent, nem foglalkoznak a nők korával. És két évvel később biztos nem esett le az álluk, hogy hű de szuperek vagytok!
2017. nov. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
49%
Egyedül is el tudnál tartani egy gyereket? Fogsz majd normális gyedet kapni? Van rendes végzettséged, lesz hova menni dolgozni ha a gyerek ovis lesz?
2017. nov. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 A kérdező kommentje:

nem szeretnék vitát mindenki a személyes tapasztalatát írja le légyszi és ne a másik tapasztalatát kérdőjelezze meg, köszönöm!:)

az is érdekelne aki fiatalon szült az hogyan építette a karrierjét tovább?

2017. nov. 25. 20:28
 7/69 anonim ***** válasza:
39%
Mert milyen személyes tapasztalatod van?
2017. nov. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 A kérdező kommentje:
5os köszönöm kérdésed igen meg van az anyagi háttér amit az apuka biztosított mivel én meg most fogom befejezni a sulit! hiddel ezekre is gondoltam és ha olyan lett volna a háttér hogy anyukámnak kellene eltartania akkor ez a terhesség megsem törtnet volna..nem a szurkálodás érdekel akiben nincs jó indulat az kérem hanyagoljon...
2017. nov. 25. 20:34
 9/69 A kérdező kommentje:
7es értelmezd a kérdésem... az 1es leírta a személyes tapasztalatát hogy ő mit élt meg ezelőtt 10évvel.. és arra írtam hogy ezt ne kérdőjelezze meg senki hogy ez biztos nem így van..
2017. nov. 25. 20:38
 10/69 anonim ***** válasza:
65%
Hát igen, más pénzére könnyű szülni. De ha egy év múlva egyedül maradnál akkor is el tudnád tartani magtok?(nem tartásdíjból és anyuciék pénzéből?) mert a legtöbb ember aki gyerekként szül nem gondol bele ilyenekbe.
2017. nov. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!