Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen kívüli terhesség után 4...

Méhen kívüli terhesség után 4 hónappal pozitiv teszt?

Figyelt kérdés

Holnap lenne a nem várt, de ma pozitivat teszteltem.

Augusztusba volt egy méhen kívüli terhességem. Nagyon remélem minden rendben lesz, örülök nagyon de félek is. Mikor menjek el dokihoz amikor lát is valamit? 3. gyerekünk lenne, a fiammal és lányommal 6 hetesen mentem. De most nagyon félek nehogy megint méhen kívüli legyen :(

Igazából ez igy csoda!!! A dokik azt mondták hogy nagyon kicsi az esélye hogy újra babánk legyen mert egyik petevezetékemet kivették, a másik pedig nem átjárható.



2017. nov. 27. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Csodababa :)

Ugyanugy eleg a 6. heten menni.

2017. nov. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Aztaaaa!!!Nagyon gratulalok!!!Nekem marciusban volt méhen kívülim azota sem sikerült!!Nagyon orulok neked es egyben irigy is vagyok!!!Sok boldogsagot,és ne parázz nem lesz baj!!!
2017. nov. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves 2.válaszoló köszönöm nagyon aranyos vagy :) nagyon szurkolok hogy nektek is mibamarabb összejöjjön a baby :)
2017. nov. 28. 11:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, van valami hír, jó helyen van? Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!
2017. dec. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam uhn 16mmm petezsák benne élő embrió :) van egy ciszta isndr azt mondták felfog szívódni :)
2017. dec. 13. 07:20
 6/10 A kérdező kommentje:
*is de
2017. dec. 13. 07:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaj, de jó, szívből gratulálok! Nekem nyáron volt méhen kivüli terhességem, bal petevezetőt eltávolították, és azóta nem mertünk próbálkozni, annyira félek, hogy újra megtörténik. De most reményt adtál! :) Még egyszer gratulálok, boldog babavárást! :)
2017. dec. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm nagyon aranyos vagy :)

Mindig csak pozitivan gondolkodj :) nagyon drukkolok hogy nektek is mihamarabb összejöjjön!!! :)

2017. dec. 13. 13:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia, hasonló helyzetben van a nővérem, csak náluk első baba (lenne).

Nagyon parázik...

Nektek minden rendben volt (mármint a baba fejlődésével)?

Veszélyeztetett terhes voltál?

2018. szept. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4. válaszoló vagyok, remélem nem gond, ha írok, kedves 9-es. :) Nekem is volt tavaly méhen kívülim, eltávolították az egyik petevezetőmet. Azóta boldog kismama vagyok, a 21. hétben járok. :) Minden rendben, szépen fejlődik a baba, nem vagyok veszélyeztetett terhes, az első uh-ig annyit kért a doki, hogy pihenjek és ha probléma van, azonnal menjek az ambulanciára. 6. héten vizsgált meg, minden a legnagyobb rendben volt. :)
2018. szept. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!