Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés a jóslófájás?

Milyen érzés a jóslófájás?

Figyelt kérdés
Most töltöttem be a 36.hetet. Múlthét szerda óta szinte minden nap úgy fáj a derekam, mint amikor megvan. És pár napja a hasam is görcsöl, de hasmenésem nincs, csak görcsöl.Múlthét szerdán miután egész nap így fájt a derekam este olvasás közben hirtelen mintha valaki egy lándzsát szúrt volna keresztül a hasamon függőlegesen lefelé és ez fél percig tartott és még volt utána két ilyen. Akkor azt gondoltam, hogy ez a jóslófájás. De ma hajnalban megint nagyon fájt a derekam, és néha pillanatokra ilyen apró szúró érzéseim voltak valahol lent, a derekamban vagy a hasamban, nem tudom pontosan. Most akkor melyik a jóslófájás? És ez jelent már valamit?
2017. nov. 27. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Jóslófájás gyakorlatilag bármikor elkezdődhet, nekem pl 29. héttől volt még is 40+6ra indítottak. Igazából majdnem olyan mint az igazi fájások, de nincs benne rendszer, lehetnek hosszabbak rövidebbek és össze vissza időben jönnek.


Pl nekem 1 percig tartottak és 4-17 perc szünetek voltak ezt másfél órán keresztül. Magnézium segített.


Olyan mint amikor jó erős mensi görcsöd van csak nem akar elmúlni. Fáj az ember dereka is, és én pl sose tudtam mikor ért végett, csak kb éreztem, hogy gyengül... az viszont mindig egyértelmű volt mikor kezdődött, mert tényleg fáj. Nem elviselhetetlen, de terhesség vége felé az ember már annyira koncentrál az ilyenekre, hogy én kb meg se mertem moccanni és már azon agyaltam mikor hívjak valakit, hogy megyünk szülni....


Magnézium és zuhany hatására enyhül és elmúlik, de a legjellemzőbb, hogy rendszertelen.

2017. nov. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem nem fájt a derekam és nem volt szúrás se.. Sőt egész életemben nem volt "majdnem megjön" érzésem, így fogalmam sincs az milyen :D


Nekem 1x volt jóslóm. Olyan volt, mintha teljes erőmből összehúztam volna a hasam, éreztem a teljes méhem és abba kellett hagynom amit csináltam. Néha engedett, néha nem, de 2 perc múlva már nyoma sem volt.


A szülés napján ugyanez volt, csak órákon át és nem akart múlni a zuhanyzással sem és a lefekszem aludni, picit járkálok, semmivel sem.

2017. nov. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!