Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti elmennétek orvoshoz azzal,...

Ti elmennétek orvoshoz azzal, hogy 6 hetesen elmúltak a terhességi tüneteitek?

Figyelt kérdés
Panaszom nincs. Sőt, a korábbiakhoz képest 'túl' jól vagyok. Félek, hogy ez azért van, mert megszakadt a terhesség...
2017. nov. 27. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Amíg nem vérzel, felesleges elmenni dokihoz. Nem rég derülhetett ki, hogy terhes vagy, gondolom belátható időn belül úgyis menned kell uh-ra megint.
2017. nov. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2017. nov. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1. baba: Én voltam 6 hetesen dokinál, terhesség megállapítására. Majd 2 nappal később barnázás miatt visszarohantam. 1 héttel később kisírtam egy UH-t, úgy aggódtam. Na ezután úgy megnyugodtam, hogy 8 hetesen múlt el minden tünet, hát nekem az eszembe se jutott, hogy baj lehet. 9 hetesen voltam megint, arra ő hívott. Magánorvos amúgy. És minden rendben volt.

2. baba: 7 hetesen elmúlt minden tünet, itt már volt eszemben aggódni. Felhívtam a dokim, azt mondta ha megnyugtat, meg tud nézni. Minden rendben volt. De a tünetek se hagytak békén, visszajöttek és minden héten elmúltak 1-2-3 napra. A második ilyennél nem telefonáltam már de aggódtam, a harmadik alkalomnál mikor minden tünet elmúlt, már csak nevettem rajta és kiélveztem. Vele is minden rendben volt amúgy.


Te tudod, azt mondanám nem kell aggódni de tudom, hogy milyen. Ha megnyugtat, magánorvoshoz inkább az UH. Füllenteni sztk-ban azért sem érdemes, mert a végén kapsz valamit aminek egy sor mellékhatása van.

2017. nov. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem
2017. nov. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem, de megkérdeztem több helyen is, mert engem sokszor nézegettek, mindenki azt mondta, hogy ez egy baromság, hogy vetélésre utal ha hirtelen nincsenek tünetek, nekem pár nap után mindig visszajöttek.
2017. nov. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Inkább örülj! :) nem kell rosszul érezned magad azért, mert terhes vagy. Ha nem vérzel, nem görcsölsz, akkor minden rendben!
2017. nov. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Nem valoszinu hogy baj van, de az ilyen "ha nem gorcsolsz nem verzel akkor nincs baj" valaszok hamisak! Egy terhessegg elhalhat minden kulso jel nelkul. Sot, ugy is, hogy minden tuneted megmarad. Missed ab eseten baromi gyakori hogy a kismama eszre sem veszi csak megy a soron kovetkezo uh-ra es sajnos kozlik hogy az embrio 2 hete nem el.


Nem ertem, miert kell hulyeseget irni..

2017. nov. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Ezzel az erővel parázzuk végig a terhességet. Ne csináljunk már gondot, ha nincs.
2017. nov. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

Nem.. A tünetek jönnek mennek. Ha nem görcsölsz, vérzel, akkor felesleges.

Ha pedig sajnos okkal tüntek el a tünetek, akkor az orvos már nem tehet semmit.


Próbálj pozitívan gondolkodni!!!

2017. nov. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
7. hét 3. napig nagyon rosszul voltam, akkor este mintha elvágták volna. Nem jöttek vissza a tünetek. Pár nap múlva aggódni kezdtem, megnézettem magam. Minden rendben volt és van azóta is! :) Nem hallottam előtte, de ilyen is van! 33 hkm
2017. nov. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!