Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+2 hetesen 3,9 mm crl, nem...

6+2 hetesen 3,9 mm crl, nem kicsi ez a méret? Szívhang volt.

Figyelt kérdés
Ovulációmat figyeltem, aszerint ráadásul inkább 6+4 hetes vagyok. Köszönöm előre is a válaszokat.
2017. nov. 28. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Nem kicsi. Teljesen jó.
2017. nov. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kicsi. Teljesen jó. És előre mondom, hogy a terhesség során még sokszor fog eszedbe jutni, hogy pici e vagy túl nagy. 2hét +- a teljesen normális :)


Nekem volt olyan, hogy 29 hetes mérete volt a combcsontjának, 32 hetes a has körfogata és 31 hetes a feje. Ekkor 30 hetes voltam.


Szóval ne aggódj :) Elég nagy a szórás méretek közül, vannak kisebb és nagyobb babák. De a tied se nem kicsi se nem nagy :D Pont jó :)


Nekem volt 6+0-án 3 mm embrió (végén kiderült ikrek, de sajnos nem maradtak velünk.

És volt 6+0-án 4mm Ő most 4 hónapos szuszogi.



Boldog babavárást és jó egészséget :)

2017. nov. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nekem baj lett vna a babával..

7+4 hetesen volt a mienk kb ekkora.

Ahhoz képest most 32cm és 690gramm volt a mai uh szerint. :D

24+3hkm

2017. nov. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a megnyugtató válaszokat l!!! :)
2017. nov. 28. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!