Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit mondjak, miért nem iszom...

Mit mondjak, miért nem iszom alkoholt? Ötletek?

Figyelt kérdés
Szóval hamarosan megyünk adventi vásárba anyósomékkal és nyilván forralt bort innánk. Nemrég tudtam meg,hogy babát várok,de a dokihoz csak később megyek,anyósomékkal meg hamarabb találkozom. Úgy hogy nem látott a doki nem szívesen jelenteném be a jó hírt,meg ezt inkább karácsonyra szeretnénk hagyni. Szeretném először tudnni,hogy minden rendben van-e a picivel.:) Mit mondanátok a helyembe,miért nem isztok forralt bort? Arra gondoltam,hogy majd teát innék. Nem szeretném ha gyanút fognának.:)
2017. nov. 29. 14:22
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok tippet!:)
2017. nov. 29. 14:34
 12/26 anonim ***** válasza:
59%
Én a karácsonyi céges bulin voltam ugyan így tavaly, még nem akartam hogy tudják, így azt mondtam hogy gyógyszert vettem be, miután néhányan nagyon erősködtek, hogy ugy an már egy kicsi nem árt meg, megfogtam egy pohár pezsgőt, amit egész este tartottam, de nem ittam bele, utána legalább békén hagytak. :)
2017. nov. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
67%

A múltkor simán közölted hogy nem kívánod, most megy nem tudod mit tegyél?!

jajj..... :)

2017. nov. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
61%
Mellesleg egy pohár forralt bor ebben a szakaszban még nem is árt. Még nincs összeköttetés.
2017. nov. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
51%

Én azt mondtam, hogy begyulladt a fogínyem és antibiotikumot kaptam rá. Más betegség nem lett volna hihető, meg faggattak volna miatta.

A nem kívánom nálam pl. nem vált be. Nem azért, mert züllött lennék és állandóan iszom, hanem azért mert akkor jött, hogy "jaj ne sérts meg, hogy visszautasítod". :)

2017. nov. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
40%

Antibiotikumot szedsz es arra nem ihatsz, vagy hasmenesed volt aznap, orulsz, hogy el tudtal jonni, nem mered a forralt bort megkockaztatni.

Vagy azt mondod, hogy nem kivanod (amikor ok vesznek maguknak), picit kesobb lemaradsz es veszel magadnak egy forro teat. Csatlakozol a csaladhoz es azt mondod, hogy meggondoltad magad (nem hiszem, hogy megvizsgalnak mit iszol, forro, gozolog, poharban van, ennyi).


Az a lenyeg, hogy ne magyarazd tul, ne gorcsolj ezen elore, mert epp az lenne feltuno, hogy tul sokaig mentegetozol.

2017. nov. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
83%

1 pohár vizzel felhigított felforralt bortól nem lesz semmi bajotok, alig van benne alkohol...ha ennyire nem tudsz ferdíteni...

Egyébként a szimplán nem kívános, inkább egy teát iszommal azerintem el lehet mozogni a témát.


Lehet valamit sejteni fog, de a ferdítés miatt leaz annyira inteligens, hogy nem kérdez rá

2017. nov. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy semmi baj bem lenne abból, ha megiszol egy pohár forralt bort. Abban alig van alkohol, mert “forralják” és hígítani is szokták vízzel vagy üdítővel.
2017. nov. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
41%
Kortyolj bele, fintorogj, hogy nem ízlik, aztán add annak, akinek ilyenkor szoktad! :D Ez a standard metódus. :)
2017. nov. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Én mondanàm, hogy " á,isten őrizz,olyan gyomorsavam van, majd a pàroméba belekóstolok, de nekem tuti nem kell most, majd màskor"


Esetleg te veszel és magadnak teàt.

2017. nov. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!