Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit mondjak, miért nem iszom...

Mit mondjak, miért nem iszom alkoholt? Ötletek?

Figyelt kérdés
Szóval hamarosan megyünk adventi vásárba anyósomékkal és nyilván forralt bort innánk. Nemrég tudtam meg,hogy babát várok,de a dokihoz csak később megyek,anyósomékkal meg hamarabb találkozom. Úgy hogy nem látott a doki nem szívesen jelenteném be a jó hírt,meg ezt inkább karácsonyra szeretnénk hagyni. Szeretném először tudnni,hogy minden rendben van-e a picivel.:) Mit mondanátok a helyembe,miért nem isztok forralt bort? Arra gondoltam,hogy majd teát innék. Nem szeretném ha gyanút fognának.:)
2017. nov. 29. 14:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
78%
Én is kismama vagyok, megyunk mi is biztosan , és 1 pohárral biztos megfogok inni , mi baj lehetne annyiból ????
2017. nov. 30. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Az nem lehet opció, hogy vezetned kell?? :D
2017. nov. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igazából ha 1 pohárral iszom akkor azt se fogják érteni, miért nem iszom többet. Lehet tényleg azt mondom, hogy begyulladt az ínyem és antibiotikumot szedek rá, arra nem lehet inni.:D Mindig nagyon készülnek az ilyen alkalmakra, meg várják, mert ők vidékről jönnek fel Pestre. Nem autóval mennék mi se, mert csak a férjem tud vezetni, nekem igaz megvan a jogsim, de nem nagyon gyakoroltam eddig.

2017. nov. 30. 14:56
 24/26 anonim ***** válasza:
Hu, pedig babával szükség lehet/lesz rá! Gyakorolj! :))
2017. nov. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Igen, tudom.:/
2017. nov. 30. 15:08
 26/26 Bogus20 ***** válasza:
Szia! Én azt csináltam, ha párommal voltam, nem tiltakoztam, elfogadtam amivel kínáltak, úgy csináltam mintha innék, majd mire párom megitta az övét, poharat cseréltünk. Volt olyan is hogy valahova kiöntöttem. Vagy hogy borosüvegbe szőlőlevet öntöttem.. :-) De mivel adventi vásári forralt borról van szó, azt is mondhatod, hogy a legutóbb rosszul voltál tőle, mert hogy a legtöbbször ezeket elég gagyi borokból csinálják..
2017. dec. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!