Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki, akinek megvoltak...

Van valaki, akinek megvoltak a tünetei, mégis elhalt a baba?

Figyelt kérdés
8 hetes és 2 napos vagyok, a tünetek megvannak sőt egyre erősebbek, én mégis félek. Utro-t szedek, naponta este kettőt.
2017. nov. 30. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elhal a terhesség, a tünetek akkor is két három hétig még megmaradnak. Tehát semmit sem garantál. Van akinek meg egyáltalán nincs tünete, ne aggódj ezen, ha minden rendben van a babával, és egészséges, akkor megmarad.
2017. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges, itt is olvastam ilyet, de ritka szóval no para!

Főleg, ha utrot is szedsz.

Miért akarod magadat szántszándékkal felidegesíteni?

2017. nov. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggés..

A napokban sok kérdés volt erről.

A tünetek jönnek-mennek..

Én 11 hetes leszek és nincsenek tüneteim..minden ok...


( amúgy apróságok vannak.. Gyakoribb puki, nem kívánok zsíros ételt, orrdugulás, tüsszögés...se egyik sem klasszikus, és nem is gondoltam esdig, hogy van összefüggés... Mert nem émelygek, nem vagyok kívánös, pisilni nem járok gyakrabban...stb)


Tehátne agyalj ezen, mert a stressz nem tesz jót!

2017. nov. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze van ilyen, semmi összefüggés a tünetek és élő magzat közt.

Nekem 8 hetesen volt missed ab-om, de a tünetek egész műtét utáni 1-2 hétig még megmaradtak.

Sőt, rosszabbul voltam, mint amikor a lányommal voltam terhes.

2017. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kétszer hánytam mindösszesen. Ezenkívül semmi tünetem nem volt. 35 hetes kismama vagyok most, ha minden jól megy 3-4 hét múlva meglesz a kicsi.
2017. nov. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!