Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem erősödő tesztek? Van...

Nem erősödő tesztek? Van köztetek olyan, akinél mégis baba született így?

Figyelt kérdés

5 napja nagyon halványak, de azért egyértelműen 2 csíkosak a tesztjeim. Semmit sem erősödött, vagy halványult azóta...

17.DPO-n vagyok.


2017. aug. 7. 09:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nem erosodik talan nem baj. De ha halvanyul az mas. Akkor en pl elmennek dokihoz aki as beutalot betahcgre
2017. aug. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
A teszt nem arra való, h ellenőrizgesd a terhességet, hanem csak arra, h megállapítsd. Amikor terhes lettem egy darab tesztet csináltam, majd 3 hét múlva doki. Minden rendben volt a terhességgel.
2017. aug. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Én elég későn teszteltem, már 8 hetes voltam akkor (össze-vissza menstruáltam mindig is, így az első kimaradt vérzésre csak legyintettem). Valamelyik teszt tök halvány volt, valamelyik tök erős. Ugyanazon a napon, ugyanabból a vizeletből. Szóval nyugi, nem törvényszerű az erős második csík, a lényeg, hogy legyen. :)
2017. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 NyuszikaNYC20000 ***** válasza:
Nekem ugyanez volt 5dik napig picit erosodott aztan hirtelen halvanyult egy het keses utan megjott.kemiai terhessegem volt sajnos.
2017. aug. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ilyenek a tesztek. 3 nap különbséggel készültek:


[link]

[link]

2017. aug. 7. 16:59
 6/13 NyuszikaNYC20000 ***** válasza:
Hogy ha nem jon meg par napon belul akkor menj el orvoshoz.eleg halvanykak de sosem lehet tudni.olvastam mar hogy volt akinek eleg sokaig halvany volt es nem volt semmi gond!!
2017. aug. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 NyuszikaNYC20000 ***** válasza:
Elkuldenem az enyem milyen volt anno de valamiert telorol nem tudok kepet feltolteni.
2017. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem erősebb volt ennél, viszont kettőt csináltam (csak úgy, mert kettő volt a csomagban), és egyformák voltak.

Halványak a tesztjeid, de pozitívak. Menj el orvoshoz hamarosan.

2017. aug. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha nem fog a napokban sem erősödni, lehet kémiai lesz :\ Drukkolok, hogy erősödjön.
2017. aug. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Megírom mi lett végül; hátha egyszer valaki 'hasonló cipőben jár': vérvétel igazolta a kémiai terhességet. Sajnos ha több napja (nálam 6 volt) ugyanaz a teszt, ugyanolyan halvány; akkor csak elindult valami, de baba sajnos nem lesz belőle.
2017. aug. 8. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!