Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes terhesen menszi szerű...

4 hetes terhesen menszi szerű gorcseim vannak de az alhasam minden részére kihat. Lehet ebből baj, vagy mehenkivuli terhesség?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a petefészkemnél szúrt csak. Menj el uh-ra, hogy jó helyen van-e és hogy minden rendben van-e. Szorítok.
2011. júl. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tuti minden okés:) Ne aggódj! Uh-n ilyenkor még nem látnak semmit!!!! én most megyek először...6,5 hetesen...én számításaim szerint!

Vegyél Magne b6-ot ebből napi 3x1 et szedj be!!!! Pihenj sokat!!! ez a lényeg!! ja és sok folyadékot igyál!!


PA

2011. júl. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szint négy hetes vagyok és velem is ez van két hete:(de nem erősek a görcseim csak picit érzem.voltam ezen a másik ultrahangon aminek nem tudom a nevét:))lehet hogy ez is sima ultrahang de ezt belülre teszik.bocsi a hülyeségem miatt de nem tudom mi a neve:)azt mondta az orvos hogy az 5.hétig bármi lehet méhen kívüli is de azt mondta 99%hogy minden rendben.én csütörtökön megyek addig is pihizek sokat.ne idegeskedj hidd el csak rosszabb lesz mert figyelsz mindig filózol:)nyugi
2011. júl. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2011. júl. 18. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!