Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napja pozitív teszt. Iszonya...

2 napja pozitív teszt. Iszonyatos fogfájás. Mi segít hogy legalább ne fájjon? Már lüktet.

Figyelt kérdés
Ma hívom a dokit de szerintem holnap fogad. Megőrülök úgy fáj. Olvastam hogy panadol és benuron jó, de semmit nem ér. Segítsetek mit lehet még ilyenkor szedni.
2017. dec. 5. 00:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Én pont ugyanígy jártam anno. Paracetamolt szedtem amennyit lehetett és corsodilos öblögetést csináltam napi kb 4-5×. Mivel lüktetett is és szájzáram is lett, ezért a fogorvossal való telefonos egyeztetés után augmentint is elkezdtem szedni. Kb 2 nap után volt jobb...
2017. dec. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A gyógyszer nem hat ki magzatra?
2017. dec. 5. 02:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Algopirin, de erre már sztem az sem használ, menj fogorvoshoz, ők tudják mit lehet ilyenkor adni
2017. dec. 5. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Paracetamolt és augmentint lehet szedni terhesen is (nyilván indokolt esetben). Illetve ilyenkor még nincs köldökzsinór, úgyhogy kevésbé megy át. És egyébként a szervezetben lévő gyulladás sokkal többet árthat.
2017. dec. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Metamizolt tilos az elso trimeszterben! (Algo)

A fogorvos fog segiteni mas nem.

2017. dec. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász nekem külön kiemelte (amit a háziorvosom megerősített) hogy algopirint lehet, algoflex és társait nem
2017. dec. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Èn a piros panadolt szedtem
2017. dec. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Voltam fogorvosnál. Megmentett azóta nem fáj a fogam.

Majd gyökér kezelni kell addig rakott bele ilyen valamit ami elpusztítja a maradék fájdalmat is. És januárban kell vissza mennem ha nem fáj.

2017. dec. 6. 05:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!