Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kimaradt mensi után nagyon...

Kimaradt mensi után nagyon halvány pozitív teszt. Volt már valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
A fogantatás kb nov.18. A menstruációmnak 12.04 én kellett volna megjönnie. Ez előtt csináltam 3 tesztet,mindegyik erősebb volt a mainál. A mensim soha nem késik, pontos. Az érdekelne, hogy volt e valakinek hasonló? Szerdán megyek orvoshoz.

2017. dec. 4. 21:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egyforma teszteket hasznaltal minden tesztelesnel?Es mimdegyiket reggeli vizeletbol?
2017. dec. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
3 egyforma es egy masik. Korai terhesség kimutatására való állitólag.
2017. dec. 4. 22:11
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Hm hm.... Kimaradt verzes.. pozitiv teszt... Mi lehet ez? :o
2017. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha a mai teszt, ami halvanyabb lett volt a masik fajta a tobbbi haromhoz kepest, szerintem azert lett az halvanyabb.A halvany pozitiv is pozitiv.Szerintem tesztelj holnap reggel is de ne egy harmadik fajtaval:)
2017. dec. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Arról lenne itt konkrétan szó hogy a 3-ból is csak egy volt kivehetően 2 csíkos, ugyan abból a fajtából a másik kettő is halványabb. Napról napra gyengébb a második vonal. :(
2017. dec. 4. 22:22
 6/15 A kérdező kommentje:
A mai teszten már szinte semmi sem látszik.
2017. dec. 4. 22:24
 7/15 anonim ***** válasza:

Ja, igy mar ertem.Kicsit legyel turelmesebb, ezert nem szabad nemvart elott tesztelni, mert lehet kemiai terhessege is az ember lanyanak.Elindul valami aztan megse tapad meg es par nap kesessel megjon a menstruacio.

Most varnod kell, par nap mulva kiderul minden esetre en szivbol kivanom, hogy ugy legyen ahogy te szeretned.

2017. dec. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Akkor most várok. Köszönöm a segítséget :)
2017. dec. 4. 22:30
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos volt ilyen, egyre halványodó tesztek, majd 3 nap késéssel megjött, szóval kémiai terhesség volt. Állítólag meglehetősen gyakori.

De a következő hónapban sikerült, úh ha ez is van, ne keseredj el, ebből legalább tudod, hogy teherbe tudsz esni.

2017. dec. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nálam is ez a helyzet akkor. Köszi, hogy leírtad :)
2017. dec. 4. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!