Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor kezdtetek el beszélni...

Ti mikor kezdtetek el beszélni a magzathoz? Hány hetesen figyelhet már rá?

Figyelt kérdés
2017. dec. 7. 06:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én azóta,amióta érzem,hogy mozog

2017. dec. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
En is azóta!
2017. dec. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én az első pillanattól kezdve becéztem a pocakomat, tudtam, hogy Ő/Ők bent vannak, jól esett a hasamra tennem a kezemet, dudorászni-suttogni Nekik. A férjem pont ugyanezt csinálta attól a pillanattól kezdve, hogy pozit teszteltem. Nagyon meghitt volt.
2017. dec. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Soha. Csak miután megszületett.
2017. dec. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
Nem is értem, minek beszélni hozzá. Még nem hallja. Akkor beszéltem csak hozzá, amikor már megszületett, előtte felesleges, nem "figyel rá" mivel nem hallja.
2017. dec. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló akkor kicsit olvass utána....

[link]

2017. dec. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes,hogy szerinted nem hallja.

Az én babám reagál a hangomra,megijed a hirtelen zajoktól...

30 hetes kismama

2017. dec. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, lehet, hogy hall, de nem "érdekli úgy".


Én anno terhesen rengeteget beszéltem, pultos voltam. SZóval a hangom hallotta rengeteget, attól függetlenül, hogy konkrétan őhozzá nem beszéltem.

Mivel nagy Robbie Williams rajongó vagyok, így zenét csak azt hallgatott magzatként. De azt jó sokat. Miután megszületett, tök hidegen hagyta. Nem nyugodott meg tőle, hiába lehetett "ismerős". A ringatásomtól igen, a hangomtól is.

Tehát nem kell a magzathoz beszélni konkrétan, akkor is hallja eleget az anya hangját (jó esetben az apáét is, hisz sokat beszélget az anyával terhesség alatt)

2017. dec. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
De 8-as, itt senki sem állította, hogy "kell" a magzathoz beszélni. Te azt állítod, "nem kell", de az ellenkezőjét sem mondja itt senki. Viszont ajánlások léteznek azzal kapcsolatban, hogy érdemes beszélni a magzathoz, valahogyan kommunikálni vele. Arról nem is beszélve, hogy nekem személy szerint fantasztikus érzés volt, szó szerint jól esett a gyermekemhez beszélni már a pocakomban. De nem vagyunk egyformák.
2017. dec. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nehogy már ezen is összevesszetek. Ahány ember ,annyi vélemény. Azon nem kell felfujnj magatokat ,h vki nem ért egyet.

Én max annyit mondok neki,néha h szállj le a hólygomról kérlek vagy ne a bordámat rúgd már babám.

Kb ennyi. Parom szokott hozza beszelni ha hazaer. Koszonom neki h szia baba itthon van apa es ennyi. De engem egesznap hall, ami megnyugtatja ott bent a babákat.

De a néma embereknek is egeszseges es nyugodt a babájuk/magzatjuk!

2017. dec. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!