Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen kezdtetek el...

Hány hetesen kezdtetek el kismamaruhákat hordani?

Figyelt kérdés
2017. aug. 7. 18:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
31 hetesen még nem hordok, jók rám a régi ruháim, kivéve persze a rövidebb pólók, de a hosszabbak jók még.
2017. aug. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Első terhességemnél 16-18 hetes kor körül, én nem láttam még nagyobbnak a hasam de kényelmetlenek lettek a farmerjeim. A második babámmal félidő után, kisebb súllyal kezdtem ezt a terhességet és régi egy számmal nagyobb farmerjeim sokáig jók voltak, pedig félidő előtt is volt pocakom már. Szerintem mindegy a hét, lehetsz te 10-12 hetes is, ha kényelmetlenek a ruháid jobb már a kismamaruha.
2017. aug. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Végig a rendes ruháimat hordtam. Hiába volt nagy pocakom, nagy súllyal született a kisfiam is, de mindig csípőnadrágokat hordtam, tehát a hasamat nem érte a nadrág, illetve a felsők is jók voltak. Mondjuk nem is túl szűk holmikat hordtam amúgy sem, így simán jók voltak végig.
2017. aug. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én 24 hetes vagyok, pár hete érzem, hogy a nadrágok kezdenek kényelmetlenek lenni. Pedig nem híztam és a terhesség is alig látszik. Kicsit olyan komikusnak vagy nem tudom minek érezném ekkora hasra terhesnacit venni. Abban sem vagyok biztos, hogy nem lenne nagy az a bandázs része. :)

De akkor a héten elmegyek valahova, felpróbálok egyet.

2017. aug. 7. 18:28
 5/13 A kérdező kommentje:
A csípőnadrágok nekem lecsúsznak, azok azért kényelmetlenek, állandóan húzgálom őket vissza, különben tök trottyosak elől. :)
2017. aug. 7. 18:29
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Nadragokat 18-19 hetesen valtottam le

Tobbit 31 hetes kor körül

2017. aug. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak ruhákat viseltem, nadrágot nem. De akkor, amikor már elég nagy volt a hasam.
2017. aug. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Én a 20.héten vettem kismama nadrágot.Egyik nap felvettem a sima farmeremet,es éreztem,hogy nyomja a hasam.Pedig egy dekát nem híztam akkor még.Nem lett nagy hasam,így a felsőim végig jók voltak.
2017. aug. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Eleinte igaz a puffadastol, de már 8 hetesen kényelmetlen volt a farmerem, azóta főleg kismama ruhát hordok.


Nekem nagy a hasam, de eddig csak 1,5 kilót hiztam, 30 hetes vagyok.

2017. aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Én még fogytam is, de a 10. héttől szorított hasban minden nadrágom és szoknyám. A felsőim közül 2-3 db van, ami múlt héten még rámjött, ma már azokból is kint volt a hasam. :D Szóval mától, 23 hetesen már csak kismamaruha, fent is, lent is :)
2017. aug. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!